Бійці Збройних сил України вперше опублікували відео з використанням української антидронової системи «Оберіг». Її презентували лише цієї осені. Українські захисники посадили за допомогою пристрою три ворожі дрони. Відео з результатами роботи вітчизняної розробки на фронті опублікували єгері 68-ї бригади ЗСУ, передають Патріоти України.
Система українських розробників протидіє дронам застосовуючи вибіркове перешкоджання та забезпечення цілісності радіочастотних каналів.
«Оберіг» спрямовується та приглушує лише сигнали, що надходять від вхідного джерела. Це дозволяє уникнути непередбачених завад, незалежно від їх походження. При розробці враховувалися критичні обставини, особливо в ситуаціях, де можливі нальоти БпЛА, наприклад, в аеропортах, військових чи правоохоронних операціях», – повідомляють на своєму сайті розробники пристрою.
Інженери стверджують, що «Оберіг» може протидіяти усім моделям комерційних безпілотників. Він працює при температурі від -20°C до +60°C, має дальність дії до 2,5 кілометра та важить лише 4 кілограми.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...