"ЗСУ виглядають справжньою, чистою, щемливою правдою на відміну від політиків. Свій-чужий - ось і вся ідентифікація", - Олена Кудренко

"ЗСУ виглядають справжньою, чистою, щемливою правдою на відміну від політиків. Свій-чужий - ось і вся ідентифікація. Ніякої боротьби за рейтинги, ніяких "опитувань", ніяких гойдалок в сторону, де більше вподобань та забаганок. Ніхто не женеться за лайками та грантами", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Є кордон, є ворог. Є своє, є чужі. Біле і чорне. Просто, зрозуміло та близьке за відчуттями. ЗСУ, ТРО - це ж ми з вами. Це наші. Це наше. Кров від крові.
Це ті сили, ті важелі, серед яких можна просто мовчки діяти, ти розумієш без слів, і тебе розуміють без слів. Де дії вагоміші за слова, а кожне слово на вагу золота. Трохи сумбурно, але мені, цивільній, ось ця неймовірна сила та щемлива чесність набагато ближчі, ніж та, інша сторона нашого буремного життя. В якій є місце недостойним "героям" чи балакучим птахам -говорунам. Дія попри "референдуми" кремлівських карликів, дія попри прогнози іноземних аналітиків, дія всупереч "домовленостей" з росіянами чи кимось ще.
Бракує слів щодо мого відношення до військових. Просто знайте, що ви - наша база. Наша точка опори. Принаймні я сподіваюся, що так вважають зараз мільйони наших співгромадян. А інакше наше майбутнє дуже сумнівне".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вирішила бути "без комплексів": Напівгола Лоліта в білизні жахнула своїм виглядом (відео)

субота, 25 березень 2023, 14:42

Російська співачка Лоліта показала відверте відео, зняте у ванній кімнаті вранці. У ролику зірка постала в бюстгальтері та спортивних штанах, які були злегка приспущені. На кадрах можна побачити, що фігура Мілявської далеко не така ідеальна, як хотілос...

"Путин сделал США подарок, о котором они даже не мечтали", - Анти-Колорадос

субота, 25 березень 2023, 13:27

"Одним из итогов переговоров Пу и Си в москве стала полная переориентация газового экспорта на Китай. В общем, это было понятно уже давно, только вот касалось это трубного газа. Трубы "Силы Сибири" загружены под завязку, но фокус в том, что продавая га...