
Українські військові та бійці територіальної оборони масово використовують трофейні російські танки проти ЗС РФ. Про це сказав старший науковий співробітник Інституту зовнішньополітичних досліджень Роб Лі, пише Newsweek.

Він прокоментував фотографії, які з'явилися на сторінці бригади Запорізької територіальної оборони у Facebook. З його слів, на знімках можна побачити російські Т-62. Він вважає, що це говорить про те, що українці потребують танків НАТО.
Також, полковник Корпусу морської піхоти США у відставці Марк Канціан повідомив журналістам, що використання Сил оборони України трофейних танків говорить про три речі:
Крім того, Канціан зазначив, що, згідно з моніторинговим центром Oryx, Україна змогла захопити 549 танків ЗС РФ. За його словами, це нормально, коли країни у воєнних конфліктах використовують трофейне обладнання.

«Наприклад, у 1960-х та 1970-х роках в ізраїльтян були підрозділи, оснащені радянськими танками, захопленими у єгиптян та сирійців. Вони поступово виводили їх з експлуатації, оскільки могли отримати американське обладнання», – зазначив експерт.
Нагадаємо, союзники із Північноатлантичного альянсу обіцяють поставити в Україну шість батальйонів танків Leopard, що у сумі складатиме 160 одиниць. При цьому більшу частину танків обіцяють лише до кінця поточного року. Війна в Україні, вважають західні союзники, 2023 року не закінчиться.
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...