
Українські захисники у суботу, 16 грудня, знищили більшу частину колони, якою росіяни атакували на південь від Авдіївського терикона. Про це повідомляють аналітики DeepState, передають Патріоти України.
Зазначається, що окупанти колоною попрямували до Авдіївського терикона. Через Красногорівку на південь, туди заїхали близько 15 ОВТ з десантом на броні, вони скинули піхоту та поїхали назад. "Спільними силами всіх бригад, які є на ділянці, вдалося знищити більш ніж половину техніки. Десант же розосередився в посадках, триває його знищення", - йдеться в повідомленні.
Аналітики вважають, що загалом російська тактика не змінюється. "Чергові колони в надії на швидку десантну операцію. Знову ми говоримо про важливу роль спостереження за ЛБЗ з дронів та інших БПЛА, які зводять на нуль можливість будь-якого бліцкригу оперативно-тактичного рівня", - додали у DeepState.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...