ЗСУ звільнили ще одне село поблизу Лиману та повернули контроль над позиціями біля Бахмуту

ЗСУ звільнили Яцьківку та повернули контроль над позиціями біля Бахмуту. "В ході проведення штурмових дій підрозділами Сил оборони встановлено контроль над населеним пунктом Яцьківка", - заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Ситуація на фронтах станом на 23 вересня

На Сватівському напрямку - кордон не є стіною, тому по лінії держкордону періодично відбуваються обстріли. Громов заявив про звільнення Яцьківки, це не єдиний успіх на цій ділянці фронту, але притримаємося режиму інформаційної тиші.

Бахмутський відтинок - ворог посилює тиск на Бахмут, особливо в районі Соледару.

Авдіївський відтинок - без суттєвих змін, ситуація напружена, йдуть бої.

Запорізький відтинок - без змін.

Херсонський напрямок - без суттєвих змін, ситуація напружена, йдуть бої.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дегенерати, котрі кричали, що їм шкода 40 російських активістів, які загинули в Одесі 2 травня, тепер радісно закликають убити всіх одеситів загалом", - Казанський

неділя, 24 вересень 2023, 0:30

"Співробітниця російської державної пропаганди Юлія Вітязєва, яка працює на каналі в Соловйова, заявила, що їй уже не потрібна Одеса, і закликала стерти її з лиця землі", - пише журналіст Денис Казанський у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти Ук...