Звільнити Крим військовим шляхом легше, ніж Донбас по лінії 24 лютого: Військовий експерт назвав умови

Відвоювати Крим воєнними методами легше, ніж звільнити Донбас по лінії 24 лютого. Про це повідомив військовий експерт Петро Черник в ефірі "Еспресо", передають Патріоти України.

"На мій суто військовий погляд, виносячи за дужки геополітичну та політичну частини, як би це дивно не звучало, насправді відвоювати Крим воєнними методами легше, ніж звільнити Донбас по лінії 24 лютого", – зазначив він.

Щодо зброї, за допомогою якої це вдасться, Черник повідомив: ракети дальнього радіуса дії з ураженням до 300 км повністю упідводнюють Кримський міст. Це позбавляє противника логістики.

Черник нагадав, що такі ракети можуть надати Україні США. "До того ж треба якнайбільше машин F-16, які за допомогою ракет AGM-88, повністю знищують ворожу ППО. А також цей літак може брати на борт дуже хорошу ракету AIM-120 AMRAAM із дальністю завдання уражень до 180 км. Частина цих літаків вступає у бої з їхньою авіацією, а частина банально знищує усі важкі транспортні літаки, починаючи від АН-124 "Руслан" і закінчуючи ІЛ-76", – зазначив експерт.

За словами Петра Черника, якщо таку стратегію застосувати у межах кількох тижнів, то особовий склад російської армії почне голодувати, і сам капітулює.

"Отака сурова дійсність. Тобто суто у воєнній частині – це абсолютна реальність, але без зброї союзників цього добитися неможливо. А взяти Донбас по лінії 24 лютого неймовірно важко, бо там все забетоновано так, не гірше ніж свого часу лінії Зігфріда (лінії захисних споруд у часи Першої світової війни та у 1930-х роках, які були побудовані Німеччиною – ред.), а також це потребує колосального людського ресурсу", – зазначив Черник.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Техніка старша за Путіна: Росія знімає зі зберігання танки Т-54 (фото)

середа, 22 березень 2023, 14:00

Аналітики Conflict Intelligence Team (CIT) з'ясували, що з резервної бази на Далекому Сході почали вивозити радянські танки сімейства Т-54/55. У розпорядженні команди CIT виявилися фотографії ешелону, що перевозить згадану вище військову техніку з Дале...

"Особливо смішно читати, що жінки облаштуються і вивезуть чоловіків": Українка - про досвід життя за кордоном

середа, 22 березень 2023, 12:53

"Знаєте, останнім часом дуже дратують панічні настрої та істерики щодо того, що Україну покинуть найкращі й вже не повернуться. ЗМІ та соцмережі сповнюють соцопитування та графіки, що показують, скільки населення виїхало та скільки збирається повернути...