
Українську журналістку Катерину Коберник вразила логіка працівників ТЦК, згідно з якою ухилянти і диверсанти кожного дня їздять через блокпост. Назвала це ілюзією роботи. Своїми враженнями журналістка та редакторка поділилася на сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Продовжуємо ловити ухилянтів і диверсантів, які за чиєюсь збоченою логікою кожного дня їздять через блокпост з масовими перевірками документів. Тисячі людей і дітей, які нічого не порушували і не спали вночі через тривогу, пропускають роботу, запізнюються в школу, в лікарні. Раз не в окопах — хай страждають. Без толку, без будь якого вихлопу для фронту", - пише Коберник.
За словами журналістки, співробітники ТЦК та СП лише створюють ілюзію роботи: "Головне — створювати ілюзію роботи. І багатьом ця ілюзія подобається. Завтра треба везти дитину на госпіталізацію. Мабуть, збиратись з ночі".
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...