Зимуємо без вугілля, бо ніхто у Зе не знав, що потрібно стільки коксу? Цікаві деталі скандалу з "наркологом" Гогілашвілі

Олександр Гогілашвілі. Фото: скріншот з відео.

Звільнений з посади заступника міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі міг перевозити наркотики для Офісу президента. Цим може пояснюватись його поведінка на блокпосту в Краматорську. Про це в ефірі Апостроф Live розповів журналіст Володимир Бойко, передають Патріоти України.

"Річ у тім, що в тих відео, які були поширені, є два відео, Гогілашвілі кричав, що у нього, по-перше, є спецталон, і тому його автомобіль не мали права взагалі там оглядати, затримувати.

По-перше, спецталонів давно вже немає, але є певні документи, які видаються виключно особливим оперативним співробітникам, щоб їхню машину не оглядали. Наприклад, якщо здійснюється візуальне спостереження, чи ще певні речі. Звідки у Гогілашвілі міг бути такий талон, такий документ, котрий забороняє оглядати його автомобіль? Він же не є оперативним працівником", - зазначив Бойко.

"Другий момент. Те, що Гогілашвілі охороняло Головне управління розвідки в броньованому автомобілі. Йому броньовик видали і він сам кричить поліцейським, що мовляв, він не може опустити скло, тому що броньований автомобіль.

Запитання: а що такого перевозив Гогілашвілі, що йому дали охорону військову? Щоб йому дали броньовик? Я бачу тільки одну відповідь тут, можливо помиляюся, але це припущення. А чи не перевозив він наркотики для Офісу президента. Бо судячи з неадекватної поведінки керівників держави, других, третіх осіб, людини, яку називають віцепрезидентом України - можна зробити висновок, що там потребується огляд психіатра і нарколога. Це також можна припускати, принаймні Конституція допускає такий варіант, що президента оглядають медики і роблять висновок, а чи він взагалі здатний виконувати повноваження", - сказав журналіст.

Він нагадав, що в Конституції написано, коли президент відсторонюється від посади у зв’язку з неможливістю виконувати свої обов’язки за станом здоров’я. Для цього потрібен медичний огляд, подання голови Верховного суду і 226 голосів в залі Ради.

"По-третє, у зв’язку з цими подіями хіба не настав час зняти всі сумніви, розвіяти, і провести нормальне медичне обстеження Верховного Головнокомандувача. Бо там дійсно якась неадекватна поведінка і якісь гримаси під час пресконференції. Виникають певні питання. Але тепер, коли був затриманий на блокпосту в броньовику Гогілашвілі, людина, яка прямо причетна до обігу наркотиків, яка сама в цьому підозрювалася - я думаю, що підстави такі є.

Я згадував історію з Антоном Поляковим і інформацію про те, що можливо був метадон в його крові, і про те, що каналів дуже мало було постачальників. Ця історія також може у прив’язці піти зараз? Ні. Тут як гроші не пахнуть, так і наркотики. Не так просто, якщо завезли порцію, потім розійшлася по різних дилерах - важко відслідкувати з якої партії до Полякова потрапила. Тут без слідства ми не можемо вигадувати будь-яких теорій", - зазначив журналіст.

"Я не думаю, що в ОП вживають метадон. Є більш шляхетні наркотики. По них треба говорити і з’ясувати для початку, хто і навіщо дав охорону. ГУР немає права охороняти, якщо є потреба, то охороняє чиновників УДО. Хто дав? Це міністр оборони мав дати броньовик для Гогілашвілі, фахівців ГУР. У зв’язку з чим? Що він перевозив? Куди він їздив? Що це за спецталон? Чому не можна зупиняти і оглядати автомобіль заступника міністра? Ось з цим треба розбиратися і можливо тут потрібно створити спеціальну слідчу комісію у ВР. Бо службового розслідування вже не буде, бо Гогілашвілі подав заяву про звільнення за власним бажанням. Вже все, тому тут до депутатів треба звертатися. Ще й звіт про діяльність додав, щоб не було розслідування. Так. Я не думаю, що це сам Гогілашвілі, бо він не володіє українською мовою", - вважає журналіст.

Джерело: Апостроф
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Останнє фото окупанта: Дрон ЗСУ зафіксував вираз обличчя загарбника з кадирівського "Ахмата" за мить як розтрощив його з колегами (відео)

неділя, 11 червень 2023, 0:55

FPV-дрон українських військ влучив у автомобіль російських окупантів, коли ті рухались дорогою до своїх позицій. Камера безпілотника зафіксувала останню реакцію водія росіян. . На опублікованому оперативному відео військових FPV-дрон підлітає до автів...

Незручна для пропаганди Кремля правда: "Війни росії з Наполеоном і до 1812 року, і після оплачувалися Британією", - журналіст

неділя, 11 червень 2023, 0:30

"Москва програвала практично усі війни, в яких її не підтримували Європа та світ. Кримська, Японська, Польська, Афганська. Усе йде до того, що буде програно Українську. У Першій світовій Кремль навіть примудрився програти тим, хто її програв. А ось те,...