1 вересня - кінець банківської таємниці: До чого НБУ змусила фінустанови і кому це на користь

Це допоможе громадянам краще розуміти умови отримання послуг, порівнювати послуги декількох банків та ухвалювати правильні для себе фінансові рішення.

Від 1 вересня в Україні почнуть діяти нові вимоги до інформування про умови депозитів та кредитів. Їх банки будуть зобов'язані розміщувати в рекламі та на своїх сайтах. Зокрема, достовірна інформація має стосуватися повної вартості депозитів та кредитів, умов та ризиків для клієнта. Про це повідомляє прес-служба Нацбанку, передають Патріоти України.

"Це допоможе громадянам краще розуміти умови отримання послуг, порівнювати послуги декількох банків та ухвалювати правильні для себе фінансові рішення... Більше громадян буде довіряти банкам та фінансовим установам завдяки новим вимогам та правильному розкриттю інформації. Більше громадян користуватиметься фінансовими послугами. Більше громадян стане лояльними клієнтами", - зазначили в НБУ.
У Нацбанку звернули увагу, що "ображені клієнти не повертаються, вони припиняють користуватися фінансовими послугами. Тому фінансові установи мають хотіти бути прозорими та відповідальними. Так, ми розуміємо, що для банків ці вимоги повністю нові. Національний банк ніколи не регулював розкриття інформації у рекламі та на вебсайтах. Так, до цих вимог потрібно адаптуватися (до речі, вони були ухвалені ще вісім місяців тому). Так, для адаптації потрібні ресурси. Але результат не змусить себе чекати – клієнти вам довірятимуть, поважатимуть, повертатимуться знову й знову за вашими послугами".

Хіти тижня. Гривня тривоги нашої: Фінансисти спрогнозували курс валют на наступний тиждень

понеділок, 28 вересень 2020, 23:30

Нацбанк збільшує валютні інтервенції, однак національна валюту все одно не може зупинитись в падінні. Як зазначив аналітик, за минулий тиждень курс долара до гривні незначно виріс на всіх сегментах валютного ринку на 0,4-0,5%. . Так, з п'ятниці по п'...

"Зрада" скасовується: Міненерго заперечує факт підвищення цін на електрику для населення

понеділок, 28 вересень 2020, 22:45

В медіа поширюється недостовірна інформація щодо підвищення тарифів на електричну енергію для населення з 1 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Міненерго, передають Патріоти України. "Міненерго та Уряд неодноразово наголошували, що в умовах складної ...