15 об'єктів: Суд Києва заарештував власність "дочки" російського банку

У ГПУ впевнені, що дії керівництва фінустанови спрямовані на зниження ліквідності банку й знецінення акцій.

В рамках розслідування Державного бюро розслідувань (ДБР) Печерський районний суд Києва заарештував центральний офіс Промінвестбанку, враховуючи 15 об'єктів, які належать фінустанові, передають Патріоти України.

Клопотання на арешт видала Генеральна прокуратура України (ГПУ), зазначено в постанові суду, розміщеній у Єдиному державному реєстрі судових рішень. "Посадові особи ПАТ "Промінвестбанк", діючи спільно з невстановленими особами, використовуючи своє службове становище, зробили і продовжують чинити дії, спрямовані на заволодіння майном, ліквідними активами, грошовими коштами в особливо великих розмірах, що належать ПАТ "Промінвестбанк", – йдеться в клопотанні прокуратури.

Водночас представники ГПУ впевнені, що подібні дії керівництва фінустанови спрямовані на зниження ліквідності банку й знецінення акцій.

"Метінвест" Ахметова та Новинського відновив поставки вугілля з РФ

понеділок, 11 листопад 2019, 21:30

Востаннє подібний імпорт здійснювався на початку літа цього року. Авдіївський коксохімічний завод холдингу "Метінвест" отримав погодження на поставки вугілля від російської компанії "Северсталь менеджмент". Про це стало відомо з даних Міністерства екон...

Криза "зеленої енергетики": "Укренерго" вдарить по найдинамічнішій галузі вітчизняного виробництва

понеділок, 11 листопад 2019, 21:05

Системний оператор НЕК "Укренерго" з огляду на швидкозростаючу кількість нових потужностей малопрогнозованої вітрової та сонячної генерації та недостатність маневрових потужностей в енергосистемі в кінці квітня - початку травня наступного року буде зму...