15 об'єктів: Суд Києва заарештував власність "дочки" російського банку

У ГПУ впевнені, що дії керівництва фінустанови спрямовані на зниження ліквідності банку й знецінення акцій.

В рамках розслідування Державного бюро розслідувань (ДБР) Печерський районний суд Києва заарештував центральний офіс Промінвестбанку, враховуючи 15 об'єктів, які належать фінустанові, передають Патріоти України.

Клопотання на арешт видала Генеральна прокуратура України (ГПУ), зазначено в постанові суду, розміщеній у Єдиному державному реєстрі судових рішень. "Посадові особи ПАТ "Промінвестбанк", діючи спільно з невстановленими особами, використовуючи своє службове становище, зробили і продовжують чинити дії, спрямовані на заволодіння майном, ліквідними активами, грошовими коштами в особливо великих розмірах, що належать ПАТ "Промінвестбанк", – йдеться в клопотанні прокуратури.

Водночас представники ГПУ впевнені, що подібні дії керівництва фінустанови спрямовані на зниження ліквідності банку й знецінення акцій.

Міжбанку: Гривня відвоювала кілька копійок

четвер, 28 травень 2020, 20:03

28 травня котирування гривні до долара на відкритті міжбанку встановилися на рівні 26,96 - 26,99, на закритті - на рівні 26,90 - 26,93, зазначають Патріоти України.

Більше міністрів, різних та гарних: В уряді України з'явиться міністерство з розвитку космічної галузі - РНБО

четвер, 28 травень 2020, 19:40

У рамках реформування оборонно-промислового комплексу створять профільне міністерство, також з'явиться посада віце-прем'єра - міністра розвитку стратегічних технологій та інновацій, серед повноважень якого будуть питання реформування ОПК та розвитку ко...