​360 кіловат - не всяка "коняка" витримає: Представлено найшвидшу у світі зарядку для електромобілів (відео)

В Європі дебютувала найпотужніша зарядка у світі – Terra 360. Число у назві вказує на її потужність – 360 кіловат. Розробник – компанія ABB – стверджує, що зарядка дозволяє зарядити електромобіль за 15 хвилин. Але, зрозуміло, що модель має підтримувати таку потужну зарядку, зазначають Патріоти України.

За планами ABB, до кінця 2021 року перші надшвидкі зарядні термінали з'являться в Європі. А в 2022 році – у США, країнах Латинської Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

В Україні єдиний офіційно представлений електромобіль, що здатен підтримувати таку швидку зарядку, – це Hyundai Ioniq 5. Корейці запевняють, що кросовер здатен приймати до 350 кіловат.

Непоганий показник має і Porsche Taycan, який також має офіційну українську прописку. Батарея «Тайкана» розрахована на 270 кіловат.

Максимальна потужність більшості зарядних станцій в Україні – 50 кіловат. Хоча є і більш потужні. Наприклад, у 2021 році на території дилерського центру Porsche недалеко від Борисполя відкрилася зарядна станція потужністю 320 кіловат.

Українці зможуть отримати грошову допомогу від німецького фонду: Названо дві обов’язкові умови

вівторок, 28 березень 2023, 11:30

Українці, котрі виїхали за кордон, мають змогу отримувати фінансову допомогу, зокрема, в Польщі. У тому числі й від німецького фонду, але розраховувати на неї зможуть лише певні категорії громадян, передають Патріоти України. Йдеться про українців, які...

У "Приват24" змінилися умови деяких грошових переказів: "ПриватБанк" оголосив про нові правила

вівторок, 28 березень 2023, 10:45

Державний ПриватБанк запровадив безкоштовні перекази на українські картки з карток у Польщі та Німеччині. Пільгові умови будуть не постійними – їхня дія обмежена до липня 2023 року, передають Патріоти України. Скористатися послугою можна в онлайн-банкі...