​360 кіловат - не всяка "коняка" витримає: Представлено найшвидшу у світі зарядку для електромобілів (відео)

В Європі дебютувала найпотужніша зарядка у світі – Terra 360. Число у назві вказує на її потужність – 360 кіловат. Розробник – компанія ABB – стверджує, що зарядка дозволяє зарядити електромобіль за 15 хвилин. Але, зрозуміло, що модель має підтримувати таку потужну зарядку, зазначають Патріоти України.

За планами ABB, до кінця 2021 року перші надшвидкі зарядні термінали з'являться в Європі. А в 2022 році – у США, країнах Латинської Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

В Україні єдиний офіційно представлений електромобіль, що здатен підтримувати таку швидку зарядку, – це Hyundai Ioniq 5. Корейці запевняють, що кросовер здатен приймати до 350 кіловат.

Непоганий показник має і Porsche Taycan, який також має офіційну українську прописку. Батарея «Тайкана» розрахована на 270 кіловат.

Максимальна потужність більшості зарядних станцій в Україні – 50 кіловат. Хоча є і більш потужні. Наприклад, у 2021 році на території дилерського центру Porsche недалеко від Борисполя відкрилася зарядна станція потужністю 320 кіловат.

Ядерний шантаж РФ: Кремль може використати ЗАЕС як елемент "торгів" із Заходом

середа, 30 листопад 2022, 7:03

Тобто росія штучно нагнітає істерію з приводу можливого радіоактивного викиду, або пошкодження сховища відпрацьованого ядерного палива, яке розташоване на промисловому майданчику ЗАЕС. 27 листопада в ефірі телемарафону президент НАЕК "Енергоатому" Петр...

Підвищення пенсій українцям: Стало відомо, наскільки збільшаться виплати під час наступної індексації

вівторок, 29 листопад 2022, 17:30

У "воєнному" держбюджеті на 2023 рік уряд передбачив збільшення витрат на виплату пенсій. У зв'язку з цим запланована індексація, швидше за все, відбудеться завдяки фінансовій допомозі з боку іноземних партнерів, передають Патріоти України. За словами...