4,5 тис. км без підзарядки: Оприлюднено концепт фантастичного електрокара

Особливий вплив на дизайнерів вплинули роботи Сіда Міда - американського художника, який створив концепт-арти для фільмів «Той, що біжить по лезу», «Чужі» і «Трон».

У компанії S cuderia Cameron Glickenhaus представили концепт електромобіля, який виглядає немов машина з майбутнього, передають Патріоти України з посиланням на Autoblog.

Зовнішність автомобіля поєднує в в собі футуризм і відсилання до 70-80 років минулого століття.

Особливий вплив на дизайнерів вплинули роботи Сіда Міда - американського художника, який створив концепт-арти для фільмів «Той, що біжить по лезу», «Чужі» і «Трон».

Як заявив засновник компанії Джеймс Глікенхаус автомобіль отримає назву SCG 009 і він є водневим гіперкаром на паливних елементах.

Цікаво, що водень передбачає зберігання на борту машини в зрідженому вигляді, тоді як в сучасних водневих електрокарах такий спосіб не використовується.

Відстань від Нью-Йорка до Лос-Анджелеса таке авто зможе подолати без підзарядки, а це 4 490 кілометрів.

Поки немає ніяких гарантій того, що цей автомобіль буде втілений в життя хоча б у вигляді концепту.

У США зібралися випустити новий долар - валюта піде в онлайн

вівторок, 2 березень 2021, 16:26

Федеральна резервна система (ФРС) США, що виконує функції Центрального банку, розглядає питання випуску електронного долара. Про це Конгресу США заявив голова ФРС Джером Пауел, повідомляє Global Times, передають Патріоти України. Пауел вважає, що впров...

Свої люди? Пінчук продавав труби в РФ в 2-3 рази дешевше, ніж "Нафтогазу"

вівторок, 2 березень 2021, 15:27

Заводи "Інтерпайп" Віктора Пінчука в 2015-2019 рр. продавали ідентичні труби для державної компанії "Нафтогаз" в 2015-2019 рр. за ціною в 2-3 рази вище, ніж за контрактами з російською нафтовою компанією "Башнефть". Про це йдеться в аналітичній статті ...