​7 років підтримки: Як "Фокстрот" допомагає захисникам України

Захист України священна справа кожного громадянина, переконані в компанії. До 30-річчя Збройних Сил України в «ФОКСТРОТ» підбили результати допомоги захисникам України та власного волонтерського руху «Хочу допомогти!».

Цей фронт соціальної відповідальності у Фокстроті має декілька напрямів: ініціативи компанії на підтримку військовослужбовців, власні ініціативи співзасновників бізнесу та корпоративного руху працівників «Хочу допомогти!».

Ініціативи мережі Фокстрот задля підтримки українських військовослужбовців, ветеранів Збройних Сил та їхніх сімей

Перша допомога від Фокстроту захисникам України надійшла в перші дні військової агресії на Сході та в Криму. В архіві компанії збереглися фотографії весни 2014 року, коли екстрену допомогу технікою та меблями було надіслано для обладнання казарм для військових у м. Миколаєві. Допомогу запросили для облаштування побуту кримських воїнів, які не зрадили присязі на вірність Україні.

Уже у серпні 2014 року Фокстрот забезпечив необхідною побутовою технікою, а саме холодильниками, телевізорами, ноутбуками Військово-медичний клінічний центр Північного регіону, розташований у м. Харкові. У 2020–2021 роках надана допомога побутовою технікою Львівському шпиталю ім. Ю.Липи, Кременчуцькому військовому госпіталю.

З 2016 року Фокстрот – партнерВсеукраїнського об'єднання учасників АТО «Українці Разом!». За допомогою однойменної соціальної карти бізнес щороку надає адресну допомогу 230 000 захисникам України та 1 500 членам сімей загиблих героїв АТО/ООС. Щомісяця понад 1 000 транзакцій відбувається за допомогою соціальної карти. Загалом за 5 років співпраці захисникам України, які користувалися 10-відсотковою знижкою на придбання товарів у магазинах Фокстрот та інтернет-магазині foxtrot.ua, надано понад 7,9 млн гривень допомоги.

У часи окупації частини східних областей України Фокстрот допоміг із переїздом в Україну 226 співробітникам, забезпечивши їх робочими місцями. Компанія підтримала в горі й родину співробітника, загиблого під час несення служби на Сході України. Наразі в компанії працює 72 ветерани воїни-учасники бойових дій.

Волонтерський рух працівників ГК «ФОКСТРОТ» «Хочу допомогти!»

Ініціатива щодо об’єднання розрізнених зусиль у волонтерський рух«Хочу допомогти!» прозвучала у вересні 2014 року від самихспівробітників. Так волонтери ГК «ФОКСТРОТ» стали частиною усенародної допомоги бізнесу захисникам України за останні 7 років.

За цей час на підтримку захисників України було організовано близько 70 волонтерських акцій, 5 благодійних ярмарків, шефствували над десятками поранених із Київського та Ірпінського військових шпиталів. А кількість учасників у акціях інколи сягала 1000 осіб. Серед тих, кому працівники системно допомагали, не тільки поранені військовослужбовці, а й бійці декількох батальйонів Національної гвардії України, що потребували облаштування наметових містечок, а також сироти та вдови захисників України (за допомогою ГО «Серця кіборгів»), медики на передовій (бригада парамедиків Ангели Тайри), інші волонтери (Вадим Сопільняк із Запоріжчини, рух «Берегиня» з Києва). Загальна сума добровільних пожертвувань волонтерів сягає 1 млн грн.

– 7 роківіснує в нашому колективі волонтерський рух співробітників, цифра немала, тому що ініціативи конкретних людей збігаються з цінностями компанії – відповідальністю та лідерством, – коментує факт руху та підсумки його роботи Геннадій Виходцев.

Власні ініціативи співзасновників бізнесу

Серед перших активістів руху волонтерів у ГКФ – співзасновник ГК «ФОКСТРОТ» Геннадій Виходцев.

27 березня 2014 року Геннадій Виходцев передав за запитом військової частини першу власну допомогу – 40 бронежилетів та 13 ліхтарів із розширеним функціоналом. Потім у квітні 2014 року Геннадій Виходцев закрив необхідність українських прикордонників, сформульовану в листі: «враховуючи погіршення економічної ситуації в Україні та Збройних Силах України, просимо передати комплекс техніки для роботи підрозділів».

Прикордонники новоствореного Азово-Чорноморського управління переїхали в Херсон на постійне місце дислокації і потребували матеріальної підтримки. Тоді засновники ГКФ придбали для них бронежилети, офісну техніку, прапори. Друга хвиля допомоги – збір коштів, вже від волонтерів ГКФ – прикордонникам надійшли сезонні спальники та офісна техніка.

А ще були візити Г.Виходцева до Київського військового шпиталю (у палати до поранених і в офіси адміністрації для передачі побутової та кліматичної техніки шпиталю).

– Важливі волонтерські дії ініціюють працівники бізнесу, зміцнюючи волонтерський рух. А посилюють результат – компанії, в яких вони працюють, та засновники бізнесу, – коментує результати 7-річного фронту допомоги Збройним Силам України Олексій Зозуля, виконавчий директор Фокстрот. – Думаю, у цій синергії не тільки сила бізнесу, а й перемога України.

Довідка: Група компаній «ФОКСТРОТ» розвиває бренди «Фокстрот» (ритейл побутової та електронної техніки),«DEPO't Center» і «Fantasy Town» (управління нерухомістю в ГКФ). Фокстрот – перша мережа електроніки та побутової техніки в Україні, створена в 1994 році українськими бізнесменами Валерієм Маковецьким і Геннадієм Виходцевим. Працює виключно на території України в 90 населених пунктах країни.

"Враховуючи скільки трубопроводів вже існує": Найбільший енергоконцерн Німеччини заявив про непотрібність "Північного потоку-2"

середа, 26 січень 2022, 23:00

Газопровід «Північний потік-2», що коштував 10 млрд євро і побудований всупереч американським санкціям, можливо, не потрібний. Про це заявив у середу Маркус Креббер, голова німецького концерну RWE — найбільшого у ФРН постачальника електроенергії, перед...

Коли дійдемо до 30 грн за долар? Нацбанк продовжив стрімко послаблювати вітчизняну валюту

середа, 26 січень 2022, 20:21

Національний банк послабив офіційний курс гривні до долара на 13 копійок, встановивши його на 27 січня на рівні 28,80 гривні. Офіційний курс гривні до євро встановився на рівні 32,48 грн (на 26 січня – 32,30 гривні), зазначають Патріоти України.