70% столиці без електрики: Кличко розповів про ситуацію в Києві після ракетного удару РФ

Водопостачання на лівому березі Києва вже відновили. У другій половині дня вода з'явиться і на правому березі. Ситуація з електропостачанням трохи складніша. Як заявив мер Києва Віталій Кличко, енергетики та фахівці "Київводоканалу" працювали всю ніч, щоб відновити життєзабезпечення столиці, передають Патріоти України.

"Вже повернули водопостачання на лівому березі міста. На правому ж плануємо відновити його в першій половині дня. 70% відсотків столиці поки залишається без електрики. Енергетики докладають усіх зусиль, щоб якнайшвидше її повернути. Проте зазначають, що залежатиме це від відновлення балансу в енергосистемі України. Оскільки Київ є частиною загальнодержавної енергосистеми", - повідомив мер

Кожної ночі скрута наростає: В "Республике Крым" та "городе федерального значения" Севастополі окупанти запровадили режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру"

п’ятниця, 26 червень 2026, 15:00

На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...

Ціни на нафту різко впали: Як ринок реагує на відновлення постачань через Ормузьку протоку

п’ятниця, 26 червень 2026, 14:04

Ціни на нафту 26 червня знизилися приблизно на 2%, продовживши тижневе падіння, яке сягнуло близько 8%. Про це свідчать дані біржових торгів, передають Патріоти України. Зниження котирувань пов’язують із послабленням побоювань щодо перебоїв у постачанн...