70% столиці без електрики: Кличко розповів про ситуацію в Києві після ракетного удару РФ

Водопостачання на лівому березі Києва вже відновили. У другій половині дня вода з'явиться і на правому березі. Ситуація з електропостачанням трохи складніша. Як заявив мер Києва Віталій Кличко, енергетики та фахівці "Київводоканалу" працювали всю ніч, щоб відновити життєзабезпечення столиці, передають Патріоти України.

"Вже повернули водопостачання на лівому березі міста. На правому ж плануємо відновити його в першій половині дня. 70% відсотків столиці поки залишається без електрики. Енергетики докладають усіх зусиль, щоб якнайшвидше її повернути. Проте зазначають, що залежатиме це від відновлення балансу в енергосистемі України. Оскільки Київ є частиною загальнодержавної енергосистеми", - повідомив мер

Фінмоніторинг взявся за квартири та авто: Ось у кого можуть запитати про походження грошей

середа, 24 червень 2026, 7:36

Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...

Надоїли "дармоїди": Українцям у Польщі все більше відмовляють у статусі біженця

середа, 24 червень 2026, 6:05

Українцям почали масово відмовляти у наданні статусу тимчасового захисту PESEL UKR в деяких польських містах. Натомість громадянам присвоюють статус NUE, який позначає економічного мігранта та не передбачає спеціальних пільг, передають Патріоти України...