89 000 барелів на день: Нью-Йорк викрили у купівлі палива з російської нафти, - Bloomberg

Нью-Йорк закуповує незвично велику кількість бензину і дизельного палива в Індії - країні, яка стала головним ринком збуту російської нафти, що перебуває під санкціями, передають Патріоти України.

Як повідомляє Bloomberg, з посиланням на дані Kpler, Індія скуповує російську нафту і стає головним постачальником палива до Нью-Йорка. Близько 89 000 барелів на день з Індії прямують до Нью-Йорка, що є максимальним показником майже за чотири роки.

Як заазначаєтьсяя в матеріалі, це становить понад 40% від загального обсягу імпорту регіону за січень. Це стрибок у порівнянні з середнім показником 5% минулого року. "Цей імпорт є важливою заміною європейським поставкам палива, які сповільнилися в останні місяці і, ймовірно, ще більше скоротяться, коли 5 лютого набудуть чинності нові російські санкції", - йдеться в матеріалі.

За даними Kpler, імпорт російської нафти в Індію в цьому місяці досяг рекордного рівня: в січні щоденні обсяги досягли 1,39 млн барелів. Цифри показують, що з червня Росія є найбільшим постачальником Індії.

До банків можна не поспішати: НБУ продовжив термін обміну старих банкнот і дрібних монет

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:30

Національний банк продовжив термін обміну монет дрібних номіналів та банкнот гривні старого зразка, введених у обіг до 2003 року, що вилучаються з обігу та перестали бути засобом платежу, передають Патріоти України. Йдеться про розмінні монети номінала...

Підвищення пенсій: Хто в січні отримає добавку до виплат у 268 грн

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:30

У проєкті бюджету на 2024 рік, уряд планує провести перерахунок пенсій українців у три етапи. Зокрема, з 1 січня зросте пенсія для українців, яким виповнилось 65 років, передають Патріоти України. З 1 січня обіцяють встановити мінімальну зарплату на рі...