А як же своє? Україна ввозить вдесятеро більше свинини, ніж експортує: На митниці шокували цифрами

Україна за 11 місяців 2021 року відправила на експорт в інші держави 3,6 тисяч тонн свинини, при цьому імпортувала вдесятеро більше – 36,6 тисяч тонн. Таку тенденцію видно з даних за 11 місяців року, які оприлюднила Державна митна служба України передають Патріоти України.

Найбільшими постачальниками м’яса в нашу державу цього року стали Данія (завезли товару на 31,8 мільйонів доларів), Польща (12 мільйонів доларів) і Нідерланди (9,6 мільйонів доларів).

При цьому з України свинину найчастіше везли до ОАЕ (на 3,9 мільйонів доларів), Гонконгу (1,3 мільйона доларів) і в Грузію (502 600 доларів). Як видно зі статистики, імпорт свинини в Україну зріс на 27%, якщо порівнювати з таким же періодом у 2020 році. При цьому експорт української свинини зріс на 19%.

У РФ поменшало іранських дронів: потрібно заблокувати постачання агресору компонентів для БПЛА

неділя, 27 листопад 2022, 13:04

За інформацією речника МЗС Олега Ніколенко, Україна поінформувала Іран про те, що наслідки співучасті у російській агресії будуть неспівмірними з потенційними вигодами від співпраці з Росією. Робота українських Протиповітряних Сил і дипломатичні зусилл...

Підуть до бізнесу із простягнутою рукою: Пенсії українцям доплачуватимуть за рахунок благодійних внесків

неділя, 27 листопад 2022, 12:37

Українські пенсіонери матимуть змогу отримувати необмежені пенсії. Вони можуть бути в рази вищими за ті розрахункові суми, які їм визначили в Пенсійному фонді, передають Патріоти України. Але при цьому й можуть залишитися зовсім низькими. Все залежатим...