
Сьогодні, 12 квітня, перший заступник гендиректора Роскосмоса Максим Овчинников визнав, що держкорпорація почала втрачати контракти на запуск супутників через санкції США, інформують Патріоти України із посиланням на росЗМІ.
Ще в 2020 році один з контрагентів компанії відмовився від запуску. Підкреслюється, що він прямо побоювався саме санкцій. За словами Овчиннікова, Роскосмос запропонував найдешевшу пропозицію на ринку, проте її не прийняли. Він пояснив, що через санкції США апарат з комплектуючими зі Штатів не може літати на російських носіях. Нагадаємо, санкції США раніше були введені проти РКЦ "Прогрес" і ЦНДІМАШ.
Ціни на нафту 26 червня знизилися приблизно на 2%, продовживши тижневе падіння, яке сягнуло близько 8%. Про це свідчать дані біржових торгів, передають Патріоти України. Зниження котирувань пов’язують із послабленням побоювань щодо перебоїв у постачанн...
У Європейському парламенті зробили вагомий крок до запуску цифрового євро. Для мільйонів людей це означатиме ще один спосіб швидко розраховуватися онлайн та навіть офлайн, причому без відсотків. Водночас у ЄС запевняють: нова форма грошей не призведе д...