
Сьогодні, 12 квітня, перший заступник гендиректора Роскосмоса Максим Овчинников визнав, що держкорпорація почала втрачати контракти на запуск супутників через санкції США, інформують Патріоти України із посиланням на росЗМІ.
Ще в 2020 році один з контрагентів компанії відмовився від запуску. Підкреслюється, що він прямо побоювався саме санкцій. За словами Овчиннікова, Роскосмос запропонував найдешевшу пропозицію на ринку, проте її не прийняли. Він пояснив, що через санкції США апарат з комплектуючими зі Штатів не може літати на російських носіях. Нагадаємо, санкції США раніше були введені проти РКЦ "Прогрес" і ЦНДІМАШ.
На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...
На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії за розпорядженням Укренерго, передають Патріоти України. Енергетики повідомляють, що такі заходи є вимушеними та спрямовані на стабілізацію роботи енергосистеми. Жителів району зак...