
Сьогодні, 12 квітня, перший заступник гендиректора Роскосмоса Максим Овчинников визнав, що держкорпорація почала втрачати контракти на запуск супутників через санкції США, інформують Патріоти України із посиланням на росЗМІ.
Ще в 2020 році один з контрагентів компанії відмовився від запуску. Підкреслюється, що він прямо побоювався саме санкцій. За словами Овчиннікова, Роскосмос запропонував найдешевшу пропозицію на ринку, проте її не прийняли. Він пояснив, що через санкції США апарат з комплектуючими зі Штатів не може літати на російських носіях. Нагадаємо, санкції США раніше були введені проти РКЦ "Прогрес" і ЦНДІМАШ.
Російська авіакомпанія «Азимут» заявила про критичну ситуацію на ринку авіаційного пального та закликала владу терміново втрутитися. Перевізник звернувся до Асоціації експлуатантів повітряного транспорту з проханням ініціювати звернення до Міністерства...
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...