А простим смертним? Посадовцям, які постраждали від війни, хочуть виплачувати до мільйона гривень

Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів підтримав законопроект щодо виплати одноразової грошової допомоги за шкоду життю та здоров’ю, завдану під час бойових дій, поранення або загибель під час проходження публічної служби держслужбовців, передають Патріоти України.

Про це повідомляють в Національній агенції з питань державної служби. Зазначається, що більше 5 тисяч державних службовців перебувають на тимчасово окупованих територіях чи у районах бойових дій. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 39 осіб загинули, 56 отримали поранення.

«Законопроект передбачає у випадку загибелі публічного службовця виплати його родині в обсязі 1 млн грн. Окрім того, передбачено компенсацію у разі встановлення групи інвалідності, що настала внаслідок поранення, у розмірі від 200 до 800 тисяч гривень. Зауважимо, що норми законопроекту застосовуватимуться з 24 лютого 2022 року», — йдеться у повідомленні.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Норвегія виділить для України 1 млрд євро допомоги

п’ятниця, 1 липень 2022, 19:01

Норвегія виділить для України фінансову допомогу у розмірі близько 1 млрд євро. Про це заявив прем'єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стере на спільному з президентом Володимиром Зеленським брифінгу. . За його словами, Україна зможе отримати пакет допомо...