Афганістан вже запропонував... родзинки: Росія може почати міняти свою нафту на продукти

На шостому місяці повномасштабного російського вторгнення в Україну Афганістан заявив про бажання закуповувати у Росії товари та нафтопродукти за бартерною схемою. Про це заявив глава Мінпромторгу Афганістану Нуріддін Азізі. Про це повідомляє агентство країни-агресора РІА "Новости", передають Патріоти України.

За словами Азізі, імпорт за бартером - в пріоритеті, але якщо така схема не буде затверджена, Афганістан може використовувати фінансові розрахунки. "Відносно Афганістану немає ніяких обмежень з боку США або ЄС з подібних постачань сировини, Афганістан може розплачуватися за ці товари грошима", - заявив міністр.

У разі бартерної схеми в обмін на поставки нафтопродуктів і товарів з РФ Кабул міг би запропонувати Москві свої корисні копалини, родзинки та лікарські трави, повідомив Азізі.

Країна може поставляти сировину на російські фабрики, як зараз поставляє в Китай, додав міністр.

Переговори Кабула з Москвою:

Делегація Мінпромторгу Афганістану 14 серпня прибула до Росії. Бізнес-місія провела переговори з російськими колегами в Москві, а пізніше попрямувала до Казані.

Кабул має намір до кінця 2022 року домовитися з РФ про постачання близько 1 млн тонн бензину та 1 млн тонн дизельного палива.

Кадрова криза підточує і без того кризову економіку: Через вигрібання чоловіків на війну проти України в Росії зафіксували рекордний за 17 років дефіцит робочої сили

понеділок, 5 травень 2025, 12:21

Кадровий дефіцит у Росії минулого року досяг 7,6% від загальної чисельності зайнятих – це 2,2 млн осіб із 27,2 млн. Такий рівень став рекордним за весь час спостережень із 2008 року. Про це свідчать дані Росстату, передають Патріоти України з посилання...

Чорний понеділок для Москви: Ціна на на нафту пробила психологічну планку, ОПЕК+ стрімко нарощує видобуток

понеділок, 5 травень 2025, 8:19

Brent торгується нижче $60 за барель, російський Urals купуватимуть ще на десяток доларів нижче. Р​Рішення Саудівської Аравії збільшити видобуток нафти призводить до стрімкого падіння цін. Московія під загрозою глибокої кризи, подібної до колапсу 1990-х