Афганістан вже запропонував... родзинки: Росія може почати міняти свою нафту на продукти

На шостому місяці повномасштабного російського вторгнення в Україну Афганістан заявив про бажання закуповувати у Росії товари та нафтопродукти за бартерною схемою. Про це заявив глава Мінпромторгу Афганістану Нуріддін Азізі. Про це повідомляє агентство країни-агресора РІА "Новости", передають Патріоти України.

За словами Азізі, імпорт за бартером - в пріоритеті, але якщо така схема не буде затверджена, Афганістан може використовувати фінансові розрахунки. "Відносно Афганістану немає ніяких обмежень з боку США або ЄС з подібних постачань сировини, Афганістан може розплачуватися за ці товари грошима", - заявив міністр.

У разі бартерної схеми в обмін на поставки нафтопродуктів і товарів з РФ Кабул міг би запропонувати Москві свої корисні копалини, родзинки та лікарські трави, повідомив Азізі.

Країна може поставляти сировину на російські фабрики, як зараз поставляє в Китай, додав міністр.

Переговори Кабула з Москвою:

Делегація Мінпромторгу Афганістану 14 серпня прибула до Росії. Бізнес-місія провела переговори з російськими колегами в Москві, а пізніше попрямувала до Казані.

Кабул має намір до кінця 2022 року домовитися з РФ про постачання близько 1 млн тонн бензину та 1 млн тонн дизельного палива.

Українці вже зараз можуть платити за електроенергію вдвічі менше: Що потрібно зробити

неділя, 25 вересень 2022, 9:25

В Україні ті сім'ї, які встановили двозонні лічильники, можуть у нічний період платити за електроенергію вдвічі менше. Це дозволить значно скоротити витрати на комуналку, передають Патріоти України. . Вартість електроенергії не зміниться (останнього ...

Хто має право в умовах воєнного стану достроково вийти на пенсію за віком: Юристи пояснили алгоритм

неділя, 25 вересень 2022, 8:44

До фахівців "Юридичного порадника для ВПО" звернулася 58-річна переселенка з Харкова. За місяць до того її звільнили за скороченням штату. У новинах жінка читала, що зараз багатьом дозволяють достроково піти на пенсію. Чи так це і що для цього потрібно...