Агресор мусить платити: ЄС продовжив санкції проти Росії за окупацію Криму

Рада ЄС ухвалила рішення продовжити санкції, введені ЄС у відповідь на незаконну анексію Криму та міста Севастополя Російською Федерацією, до 23 червня 2025 року, передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням, чинні обмежувальні заходи були вперше введені в червні 2014 року і включають заборону на імпорт продукції, що походить з незаконно анексованого Криму або Севастополя, в ЄС, а також інфраструктурних або фінансових інвестицій та туристичних послуг з незаконно анексованого Криму або Севастополя.

Крім того, під обмеження ЄС також підпадає експорт певних товарів та технологій кримським компаніям або для використання у незаконно анексованому Криму у транспортному, телекомунікаційному та енергетичному секторах або розвідки та видобутку нафти, газу та мінеральних ресурсів.

"ЄС не визнає і продовжує засуджувати незаконну анексію Криму та Севастополя Російською Федерацією як порушення міжнародного права", - йдеться у повідомленні.

У ЄС заявили, що з 2022 року Росія продовжує порушувати суверенітет та територіальну цілісність України своєю неспровокованою та невиправданою агресивною війною проти України.

"ЄС залишається непохитним у своїй прихильності до незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів та її невід'ємного права на самооборону від російської агресії, а також відданий повній реалізації своєї політики невизнання", - додали ЄС.

Ще один удар по кишені! В Україні прогнозують подорожчання продуктів через вимкнення електроенергії

п’ятниця, 19 липень 2024, 22:30

Якщо дефіцит електроенергії буде продовжуватись на такому ж рівні як зараз, це призведе до зростання цін, у першу чергу на молочні, м’ясні, хлібобулочні вироби. Про це повідомив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук, передають Патр...

Українців зобов'яжуть платити податок за посилки, дорожчі за 2000 грн: Ось що затвердили в Кабміні

п’ятниця, 19 липень 2024, 21:30

У Кабміні хочуть обкласти податком посилки дорожче за 45 євро (2 041 грн за курсом НБУ) – за винятком тих, що надсилають одержувачу без оплати і вони не призначені для продажу. Відповідна норма міститься у затвердженому Кабміном для подальшого розгляду...