Агресивний шантаж виходить Кремлю боком: Покупці масово відмовляються від російської нафти

Через можливий новий етап агресії РФ проти України покупці російської нафти в Азії та Європі відмовляються від покупок, побоюючись опинитися в капкані санкцій, повідомляють Патріоти України.

Російський сорт Urals у Європі різко подешевшав щодо інших марок і зараз продається з максимальною знижкою за останні два роки: кожен барель коштує майже на 4 долари дешевше, ніж Brent.
На початку року ситуація була протилежною: окремі партії продавалися з націнкою до Brent. Але у лютому, коли Росія перекинула до кордонів України половину сухопутної армії, а країни Заходу почали евакуювати із країни дипломатів та громадян, котирування покаталися вниз.

"Рішення погане та неприємне, але... корисне": Фурса прокоментував ідею податку на імпорт

неділя, 14 серпень 2022, 20:29

Деякі народні депутати виступають з ініціативою впровадження 10% податку на купівлю валюти в Україні. Цей податок має скоротити імпорт. Про це розповів інвестиційний банкір Сергій Фурса, передають Патріоти України. Він зауважив, 10% податок на імпорт д...

Усі замовлення - для України: Виробник "Байрактарів" наразі заброньований на три роки вперед

неділя, 14 серпень 2022, 19:29

Турецька компанія Baykar, яка виробляє безпілотники Bayraktar TB2 і Bayraktar Akinci, має потужності для виробництва 20 безпілотників щомісяця і трирічний резерв замовлення. Наразі турецький виробник безпілотників зосереджений тільки на замовленнях Укр...