Актуальне рішення: Заводу Коломойського не дозволили орендувати парковку біля головного офісу "ПриватБанку"

Нікопольський завод феросплавів, який претендував на оренду парковки біля головного офісу "ПриватБанку" у Дніпрі, не надав підтвердження, що в його статуті є пункт про організацію та експлуатацію паркувальних майданчиків.

Аукціонна комісія дискваліфікувала заявки Нікопольського заводу феросплавів бізнесмена Ігоря Коломойського і підприємства "ДніпроАзот" на оренду парковки біля головного офісу "ПриватБанку" у Дніпрі. Про це свідчать дані в системі "ProZorro.Продажі", передають Патріоти України.

У протоколі засідання комісії від 21 листопада ідеться, що в низці документів, поданих НЗФ, не вказано дати їх видання. Також завод не надав підтвердження, що в його статуті є пункт про організацію та експлуатацію паркувальних майданчиків.

"Статут учасника та відомості з Єдиного реєстру не містять інформації про можливість ведення діяльності з організації та експлуатації майданчиків для паркування. Учасник надав недостовірні дані, що є підставою для відхилення пропозиції", – ідеться в документі.

У зв'язку з порушеннями комісія вирішила дискваліфікувати НЗФ. У протоколі від 22 листопада комісія зробила аналогічні зауваження "ДніпроАзоту" й дискваліфікувала підприємство.

22 листопада повідомляли, що НЗФ, яким володіють колишні акціонери "ПриватБанку" Коломойський і Геннадій Боголюбов, купив право на річну експлуатацію парковки на 144 машини біля головного офісу банку у Дніпрі. У "ПриватБанку" заявили, що такі дії спрямовано на дестабілізацію роботи фінустанови.

У травні 2018 року Нацбанк України подав до Господарського суду Дніпропетровської області позовну заяву про звернення стягнення на рухоме майно, що належить НЗФ. Це майно передали у заставу як забезпечення зобов'язань "ПриватБанку" за кредитом рефінансування.

29 серпня суд затвердив мирову угоду між НБУ і НЗФ, повідомляла прес-служба НБУ. Ініціатором першої мирової угоди, згідно з повідомленням регулятора, був завод. Ще одну угоду було укладено 1 листопада 2019 року. Ініціатором також став НЗФ. У вересні на парковці, яку орендував завод, працівники НЗФ протестували проти мирової угоди. Вони стверджували, що через угоду їм не виплачують зарплати.

У Нацбанку зазначили, що у 2018 році НБУ подав 148 позовів проти Коломойського і 32 пов'язаних із ним компаній для стягнення приблизно $10 млрд за п'ятьма кредитами, які НБУ надав "ПриватБанку" із 2008-го до 2015 року. НБУ виграв 21 позов на стягнення $1,2 млрд, 18 із них набули чинності. Ці кредити видали банку тоді, коли його власником був Коломойський.

У серпні 2019 року у НБУ заявили, що в судах розглядають приблизно 270 справ, пов'язаних із "ПриватБанком". Нікопольський завод феросплавів є найбільшим підприємством України з виробництва силіко- і феромарганцю. За даними "Європейської правди", його контролює група EastOne українського бізнесмена Віктора Пінчука, а також група "Приват" бізнесменів Коломойського й Геннадія Боголюбова.

З архіву ПУ. Безжально "обдирають" підлеглі Гончарука: Наркодилер відповів прем'єр-міністру України, скільки "дурі" треба продати, щоб купити квартиру, - ЗМІ

п’ятниця, 26 лютий 2021, 0:10

Працівник нелегального бізнесу обурений тим, що голова Кабміну так легковажно кидається словами. Так вірогідний злочинець відповів Гончаруку, скільки кокаїну потрібно продати, щоб купити квартиру. Про це пише український журналіст Андрій Павловський у...

Зеленський подав до Ради пакет законопроєктів про податкову амністію

четвер, 25 лютий 2021, 22:30

Президент у четвер зареєстрував законопроєкти 5153 (поправки до Податкового кодексу), 5154 (зміни до Бюджетного кодексу), 5155 (поправки до валютного законодавства), а також законопроєкт 5156 - з поправками до Кримінального кодексу та інших законів. Те...