Американська поліція почала застосовувати роботів-собак у якості напарників

Поліція почала тестувати роботів в квітні 2019 року, проте в документах немає інформації про те, в яких саме інцидентах застосовували Spot.

Поліція штату Массачусетс почала тестування роботів Boston Dynamics для виконання завдань. Поки їх не оснащували зброєю, але вже використовували в двох «інцидентах». Про це йдеться в документах, вивчених Американським союзом громадянських свобод (ACLU), передають Патріоти України.

Поліція почала тестувати роботів в квітні 2019 року, проте в документах немає інформації про те, в яких саме інцидентах застосовували Spot. Також неясно, управляли ними віддалено або пристрої працювали автономно.
За угодою між Boston Dynamics і поліцією Массачусетса, відомство не має права публікувати зображення робота. Формально, поліцейським заборонено навіть його знімати. Меморандум про взаєморозуміння діяв з 7 серпня до 5 листопада.

Як зазначили на Gizmodo, ймовірно, в Boston Dynamics почали співпрацювати з поліцейськими саме з чотириногого Spot, тому що він менше лякає людей. Глава Boston Dynamics Марк Райберт пояснював в інтерв'ю Boston.com, що в деяких аспектах роботи компанії дійсно схожі на людей, але це не означає, що у них є «емоції, особистість або его».

Представники Boston Dynamics розповіли Gizmodo, що поліція Массачусетса дійсно використовує роботів. У компанії стверджують, що поки це єдине її партнерство в сфері громадської безпеки. Boston Dynamics розраховує, що в наступні 5-10 років Spot будуть застосовувати для небезпечних ситуацій, наприклад, огляду підозрілого багажу і пригод. При цьому в компанії назвали головною метою безпеку людей.
«Ми б хотіли ще раз нагадати, що наша письмова ліцензійна угода зі споживачами Spot не дозволяє використовувати робота в будь-яких цілях, щоб нашкодити або налякати людей», - сказали представники Boston Dynamics.
Spot - чотириногий робот, який може працювати до 90 хвилин від однієї замінної батареї. Пристрій оснащений 360-градусним відеосенсором, а також деякими іншими датчиками. Робот може розганятися до 4,8 км / год з максимальним корисним навантаженням в 13 кілограмів. В кінці вересня 2019 року Boston Dynamics запустила продаж і оренду Spot для компаній.

З архіву ПУ. Безжально "обдирають" підлеглі Гончарука: Наркодилер відповів прем'єр-міністру України, скільки "дурі" треба продати, щоб купити квартиру, - ЗМІ

п’ятниця, 26 лютий 2021, 0:10

Працівник нелегального бізнесу обурений тим, що голова Кабміну так легковажно кидається словами. Так вірогідний злочинець відповів Гончаруку, скільки кокаїну потрібно продати, щоб купити квартиру. Про це пише український журналіст Андрій Павловський у...

Зеленський подав до Ради пакет законопроєктів про податкову амністію

четвер, 25 лютий 2021, 22:30

Президент у четвер зареєстрував законопроєкти 5153 (поправки до Податкового кодексу), 5154 (зміни до Бюджетного кодексу), 5155 (поправки до валютного законодавства), а також законопроєкт 5156 - з поправками до Кримінального кодексу та інших законів. Те...