Американська поліція почала застосовувати роботів-собак у якості напарників

Поліція почала тестувати роботів в квітні 2019 року, проте в документах немає інформації про те, в яких саме інцидентах застосовували Spot.

Поліція штату Массачусетс почала тестування роботів Boston Dynamics для виконання завдань. Поки їх не оснащували зброєю, але вже використовували в двох «інцидентах». Про це йдеться в документах, вивчених Американським союзом громадянських свобод (ACLU), передають Патріоти України.

Поліція почала тестувати роботів в квітні 2019 року, проте в документах немає інформації про те, в яких саме інцидентах застосовували Spot. Також неясно, управляли ними віддалено або пристрої працювали автономно.
За угодою між Boston Dynamics і поліцією Массачусетса, відомство не має права публікувати зображення робота. Формально, поліцейським заборонено навіть його знімати. Меморандум про взаєморозуміння діяв з 7 серпня до 5 листопада.

Як зазначили на Gizmodo, ймовірно, в Boston Dynamics почали співпрацювати з поліцейськими саме з чотириногого Spot, тому що він менше лякає людей. Глава Boston Dynamics Марк Райберт пояснював в інтерв'ю Boston.com, що в деяких аспектах роботи компанії дійсно схожі на людей, але це не означає, що у них є «емоції, особистість або его».

Представники Boston Dynamics розповіли Gizmodo, що поліція Массачусетса дійсно використовує роботів. У компанії стверджують, що поки це єдине її партнерство в сфері громадської безпеки. Boston Dynamics розраховує, що в наступні 5-10 років Spot будуть застосовувати для небезпечних ситуацій, наприклад, огляду підозрілого багажу і пригод. При цьому в компанії назвали головною метою безпеку людей.
«Ми б хотіли ще раз нагадати, що наша письмова ліцензійна угода зі споживачами Spot не дозволяє використовувати робота в будь-яких цілях, щоб нашкодити або налякати людей», - сказали представники Boston Dynamics.
Spot - чотириногий робот, який може працювати до 90 хвилин від однієї замінної батареї. Пристрій оснащений 360-градусним відеосенсором, а також деякими іншими датчиками. Робот може розганятися до 4,8 км / год з максимальним корисним навантаженням в 13 кілограмів. В кінці вересня 2019 року Boston Dynamics запустила продаж і оренду Spot для компаній.

"Паливна" війна почалася: "Чем закончится бунт АЗС, и ждать ли дефицита бензина", - експерт

вівторок, 18 травень 2021, 8:29

"14 мая Кабмин установил, что на период карантина, который, напомним, продлится до конца июня и, судя по всему, будет продлен до августа, надбавки сетей АЗС до средней цены ДТ должны быть не выше 7 гривен на литр, а бензина - не выше 5 гривен на литр",...

З архіву ПУ. Українці об'їхали хазяїв на своїх "кривих": "Богдан" переміг чеську Škoda в тендері на поставку тролейбусів у Чехії

понеділок, 17 травень 2021, 23:05

Низькопідлоговий 12-метровий тролейбус Богдан Т701 випускається на заводі в Луцьку з 2010 року, він був розроблений з орієнтацією на європейський ринок. Тендерна пропозиція української корпорації Богдан у консорціумі з чеською компанією TRAM FOR ENVI s...