Американці не можуть скаржитися?: Білий дім оприлюднив суми, які інвестуються в економіку США завдяки військовій допомозі Україні

Білий дім надіслав конгресменам звіт, який свідчить, що суттєва частина з виділених на допомогу Україні коштів інвестується в економіку США. Про це пише Politico, передають Патріоти України.

Зокрема, у документах Білого дому, які надаються конгресменам, йдеться про те, що компанії в Пенсильванії отримали $2,36 млрд на виробництво зброї та боєприпасів. В Техасі отримали $1,45 млрд, а в Аризоні – $2,2 млрд.

Акцент на цих штатах зроблено невипадково, адже 18 конгресменів з Техасу, та шестеро з Пенсильванії та Аризони не підтримували безпекову допомогу Україні.

Адміністрація президента США Джо Байдена за допомогою розповсюдження даних про інвестиції, які отримують компанії в цих штатів від допомоги Києву, намагаються переконати парламентарів та громадськість у необхідності підтримати Україну та Ізраїль.

У колонці Washington Post за авторством Марка Тіссена йдеться, що майже 90% коштів, які виділяються на допомогу Києву інвестуються в економіку США. Вони не надходять безпосередньо в Україну, а використовуються в штатах для створення нової зброї або заміни надісланої партнерам із запасів.

Наразі існує щонайменше 117 виробничих ліній в 31 штаті та 71 місті США, де американські робітники працюють над виробництвом систем озброєння для України. В цьому списку не враховуються постачальники деталей та мікросхем або виробники іншої продукції, потрібної Україні, таких як прилади нічного бачення та медичне обладнання.

Бережіться! Шахраї в Україні почали маскуватись під маркетплейси

понеділок, 19 травень 2025, 12:39

В Україні фіксується стрімке зростання онлайн-шахрайства, зокрема фішингових атак, коли зловмисники під виглядом відомих маркетплейсів виманюють банківські дані та гроші користувачів. Щоб не стати жертвою, важливо перевіряти адресу сайту, користуватись...

Далі буде гірше: Кремлівська мобілізаційна машина призвела до кадрового колапсу

понеділок, 19 травень 2025, 11:56

У Росії кадровий дефіцит сягнув 2,6 мільйона осіб і може зрости до 4 мільйонів. Основними його причинами є мобілізація, еміграція та провальна кадрова політика. Найбільше не вистачає кваліфікованих працівників у промисловості, на транспорті та в агросе...