"Антонов" презентував військово-транспортний літак нового покоління (фото)

Державне підприємство "Антонов" презентувало перший військово-транспортний літак Ан-178, який призначений для проведення льотних сертифікаційних випробувань. Про це повідомив телеканал "Дом", передають Патріоти України.

"Літак нового покоління створили на основі сучасних світових інформаційних технологій. Його оснастили сотнями електронних обчислювачів, які дозволяють інтегрувати всі системи та датчики, а також автоматизувати контроль їхньої працездатності та оптимізувати управління", - йдеться у повідомленні.

Серед напрямків, де може використовуватися літак – перевезення особового складу, доставка озброєння та легкої військової техніки посадковим та парашутним способом, транспортування вантажів.


Дива не буде: Уряд оприлюднив ймовірну мінімальну зарплату на 2024 рік, яка на 20% нижча за прожитковий мінімум

неділя, 28 травень 2023, 9:30

В уряді обговорили спільно з профспілками ймовірний розмір мінімалки на 2024 рік. Профспілки вважають, що запропонована чиновниками мінімальна зарплата на 2024 рік не відповідає реальному рівню очікуваної вартості життя, передають Патріоти України. Нат...

Банки підвищили ставки за депозитами: В якій валюті вигідніше зберігати заощадження

неділя, 28 травень 2023, 8:01

Українські банки підвищили ставки за депозитами. Завдяки високим відсоткам українцям стало вигідно зберігати заощадження у гривні. Проте громадянам варто поквапитися із розміщенням грошей на депозитах, передають Патріоти України. Чому нинішні відсотки ...