"Антонов" сподівається на конфіскацію: Український суд заарештував п'ять російських "Русланів"

ДП "Антонов" звинуватив відповідача у порушенні Конвенції про міжнародну цивільну авіацію. Адже саме українське підприємство має постачати ліцензійні запчастини для цих авіалайнерів, а росіяни намагаються займатись "імпортозаміщенням"

28 травня Подільський районний суд Києва за клопотанням Головного управління Національної поліції заарештував і заборонив експлуатацію 5 цивільних транспортних літаків Ан-124-100 "Руслан". Усі вони російської авіакомпанії "Волга-Днепр", зазначають Патріоти України.

Їх заарештували через порушення правил повітряних польотів, які створили небезпеку для життя людей або інші тяжкі наслідки.

"Суд наклав арешт на літаки Ан-124-100 з реєстраційними номерами RA-82068 (серійний номер № 0703), RA-82078 (серійний номер 0710), RA-82045 (серійний номер 0609), RA-82046 (серійний номер 0610), RA-82077 (серійний номер 0709), що належать авіакомпанії "Волга-Днепр" (РФ) і Volga Dnepr Airlines (Ірландія) і заборонив авіакомпанії і будь-яким іншим особам їх експлуатацію", - йдеться в повідомленні юридичної фірми "Ілляшев та Партнери". Фірма представляє інтереси держпідприємства "Антонов".

Юристи зазначають, що аеропортам, авіавладі також заборонені будь-які дії з посадки чи зльоту цих суден.

"На думку ДП "Антонов", слідства і суду допуск зазначених в ухвалі суду літаків Ан-124 до подальшої експлуатації є порушенням положень Конвенції про міжнародну цивільну авіацію та Керівництва до льотної придатності ІКАО", - заявив представник "Ілляшев та Партнери" Роман Марченко.

Він зазначив, що арешт майна допускається з метою забезпечення збереження речових доказів і відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок злочину.

Хіти тижня. "Gameover, Вовочка. Теперь даже шантажировать ядерной бомбочкой бесполезно. Не до тебя. Засунь ее себе в задницу и - смотри, не закашляйся. Коронавирус близко", - Сотник

вівторок, 7 квітень 2020, 23:55

"Расклад таков, что, если в ближайшие 2-3 месяца цены на нефть не стабилизируются в районе 30-40 долларов за бочку - распальцованным пацанам придется заливать бетоном скважины и забывать о нефтедобыче навсегда", - пише у своєму блозі Саша Сотник, пере...

В році ще багато місяців: Голову правління "Укрзалізниці" звільнять після 2 місяців роботи

вівторок, 7 квітень 2020, 23:15

В. о. голови правління "Укрзалізниці" не виправдав довіри. Виконуючий обов’язки голови правління “Укрзалізниці” Желько Марчек буде найближчим часом звільнений. Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час онлайн-прес-конференції, пере...