Апокаліпсис в енергосистемі України скасовується, але економити треба, - "Укренерго"

Апокаліпсис в енергосистемі України через масові ракетні удари країни-терориста Росії скасовується. Про це повідомив голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький, передають Патріоти України.

"Думаю, що апокаліпсис відміняється. Сьогоднішні графіки відключення, які довелося, на жаль, застосувати через дефіцит потужності в енергосистемі не є свідченням апокаліпсису, а скоріше є таким контрольованим інструментом, який застосовує наш диспетчерський центр для того, щоби стабілізувати енергосистему", - заявив Кудрицький.

Він додав, що енергосистема потребує певного періоду для відновлення після маштабних руйнувань, спричинених російськими ударами.

"Протягом цього періоду варто очікувати таких стабілізаційних заходів, як обмеження споживання у разі, якщо це необхідно", - додав Кудрицький.

За його словами, сьогодні добровільні обмеження споживання серед громадян виявились недостатніми, внаслідок чого "Укренерго" було змушене застосувати графіки аварійних вимкнень для громадян.

"Що стосується темпів відновлення енергомереж, для того, щоби відновити їх первинну функціональність, це займе певний час, і це не дні, і навіть не тижні. Але для того, щоб відновити такий запас міцності нашої енергосистеми, я думаю, що це можна було би зробити у найближчі декілька тижнів, звичайно, при умові, що не буде таких маштабних ракетних обстрілів. Але ми готуємося до всіляких сценаріїв. Тому маємо в руках інструментарій для збалансування енергосистеми різними шляхами", - заявив він.

За його словами, найбільш проблемними є енерговузли, які традиційно споживають найбільше елекроенергії: це центральний регіон, і зокрема Київський енерговузол, також ще Харківський енерговузол, і Захід України. Кудрицький заявляє, що зараз важлива економія енергоенергії.

Як зміняться ціни на квартири в Україні і де буде найбільший попит: Експертка дала відповідь

понеділок, 2 жовтень 2023, 14:22

В Україні ціни на нерухомість у 2024 році, ймовірно, падатимуть не будуть, більше того, вони будуть лише зростати. Але швидкість відновлення ринку нерухомості напряму залежатиме від ситуації на фронті. Про це розповіла юристка у сфері містобудування та...

Стало відомо, хто з українців ризикує залишитися без виплат пенсій: озвучено категорії

понеділок, 2 жовтень 2023, 11:57

Виплату пенсії можуть зупинити, якщо українець не використовує свій банківський рахунок більш ніж 6 місяців. Щоб цього уникнути, треба хоча б раз за вказаний період провести транзакцію своєю пенсійною карткою, передають Патріоти України. Наприклад, мо...