Апологети Четвертого рейху прорахувались: "Німці та росіяни брехали США про те, що санкції по "Північному потоку-2" не спрацюють", - Коболєв

На думку голови "Нафтогазу" Андрія Коболєва, через санкції США, Росія позбавлена технологій, щоб завершити Північний потік-2. Про це він сказав в інтерв'ю Die Zeit, зазначають Патріоти України.

"Ці санкції зупинять Північний потік-2. Російська сторона не володіє необхідними технологіями, щоб завершити проект.

...За кілька днів до запровадження санкцій німці та росіяни намагалися переконати американців, що санкції не матимуть ніякого ефекту на Північний потік-2. Вони свідомо брехали", - заявив він.

На думку Коболєва, "коли уряд Німеччини просуває Північний потік-2, він діє проти інтересів європейських і, особливо, німецьких споживачів".

Коболев прогнозує продовження транзиту російського газу через Україну ще на 10-20 років, якщо Росії не вдасться закінчити будівництво додаткових газопроводів на кшталт Північного потоку-2

Коментуючи питання прямих поставок російського газу в Україну, Коболєв заявив, що "росіяни ніколи не пропонували нам справедливої ринкової ціни".

"Ми б розглянули купівлю будь-якого газу, який би пропонувався за хорошою ціною. Так працює бізнес.

При цьому, запобігти можуть політичні рішення, наприклад, з міркувань безпеки. У нас тривають політичні дискусії, чи нормально купувати у Росії, втім, це рішення не за нами",- додав він.

>Нагадаємо, 16 лютого міністр енергетики США Ден Бруйетту заявив, що Росія не зможе завершити будівництво газопроводу Nord Stream 2 в Балтійському морі, США й надалі наполягатимуть на своїй незгоді з проєктом.

"Газпром" очікує, що газопровід "Північний потік - 2" буде запущений до кінця 2020 року.

Хіти тижня. В Україні відкриється частина закладів: Кому Кабмін пішов на поступки

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:30

В Україні на тлі дії карантину, уряд зняв заборону на роботу усіх видів фінансових установ в тому числі ломбардів та кредитних спілок, а також дозволив аптекам працювати цілодобово. Про це розповіли в прес-службі Міністерства розвитку економіки, торгів...

Хіти тижня. "Золотая жила РФ превращается в обузу для экономики России", - Злий Одесит

п’ятниця, 3 квітень 2020, 23:05

На даний момент російська нафта Urals зберігає позиції в межах $ 20 за барель, з наявними знижками торгуючись в межах $ 20,6. Про це у своєму блозі пише Злий Одесит, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Данная позиция не внушает оптими...