
Найбільші виробники електроніки Apple і Samsung, схоже, ще планують продавати техніку в Росії. Так, обидві компанії продовжують реєструвати в базі Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) нові пристрої навіть після відмови від поставок в країну-агресорку, пише ряд профільних російських ЗМІ, передають Патріоти України.
Є два варіанти: або вони сподіваються на повернення на російський ринок, або таким чином декларують моделі для поставок в сусідні Казахстан і Вірменію.
Проте експерти відзначають, що виробникам простіше й дешевше було б проводити сертифікацію в тих, країнах, де плануються продажі. Це може означати, що, попри наразі припинення продажів в Росії, компанії роблять це з перспективою на відновлення роботи в країні.
Також ЗМІ звернули увагу, що в Росії під шумок почали продавати смартфони Samsung по паралельному імпорту з Казахстану. Ціни при цьому в півтора-два рази вище, ніж у торішніх моделей на старті продажів, але людей це не зупиняє.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...