Apple і Samsung продовжують сертифікувати техніку у РФ навіть після відходу з країни

Найбільші виробники електроніки Apple і Samsung, схоже, ще планують продавати техніку в Росії. Так, обидві компанії продовжують реєструвати в базі Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) нові пристрої навіть після відмови від поставок в країну-агресорку, пише ряд профільних російських ЗМІ, передають Патріоти України.

Є два варіанти: або вони сподіваються на повернення на російський ринок, або таким чином декларують моделі для поставок в сусідні Казахстан і Вірменію.

Проте експерти відзначають, що виробникам простіше й дешевше було б проводити сертифікацію в тих, країнах, де плануються продажі. Це може означати, що, попри наразі припинення продажів в Росії, компанії роблять це з перспективою на відновлення роботи в країні.

Також ЗМІ звернули увагу, що в Росії під шумок почали продавати смартфони Samsung по паралельному імпорту з Казахстану. Ціни при цьому в півтора-два рази вище, ніж у торішніх моделей на старті продажів, але людей це не зупиняє.

Рейтингове агентство Moody’s оголосило дефолт Росії

вівторок, 28 червень 2022, 5:38

Рейтингове агентство Moody’s повідомило про дефолт Росії внаслідок того, що інвестори не отримали виплати за двома випусками єврооблігації на суму 100 мільйонів доларів. Відповідні виплати не надійшли на рахунки інвесторів на момент закінчення 30-денно...

Форинт впав до рекордно низького рівня: Орбан просить допомоги в ЄС через проблеми в економіці

вівторок, 28 червень 2022, 0:52

Економіка Угорщини сповільниться в другій половині року через швидке зростання відсоткових ставок і стрімку інфляцію, передають Патріоти України. Угорський форинт упав до рекордно низького рівня по відношенню до євро. Через це прем'єр-міністру Віктору...