Apple відкриває представництво в Україні, - Держмитслужба

Американська корпорація Apple має намір відкрити пряме представництво в Києві. Про це в інтерв’ю “Бабелю“заявив голова Державної митної служби Павло Рябікін.

За його словами, відкриття представництва в українській столиці має відбутися вже в 2021 році. На сьогоднішній день, каже Рябікін, у компанії багато митних питань, про які він і сам не знав.

“Виявляється, є два типи телефонів: одні для продажу, Інші для сервісних центрів-ці телефони дають замість зламаних. Але коли такий телефон перетинає кордон України, для нас він рівно такий же, як інші, хоча насправді – не такий”, — розповів він.

Українці платитимуть за газ близько 4000 на місяць, - нардеп від "Батьківщини" (відео)

субота, 18 вересень 2021, 23:52

В Україні наближається старт опалювального сезону. Люди вже готуються викладати тисячі гривень за опалення та гарячу воду. І хоча прем'єр Денис Шмигаль заявив, що тарифи не зростатимуть, та, зважаючи на подорожчання газу, це просто неможливо. Якими буд...

"Росії рано кричати "Ура!": Євродепутат заявив, що "Північний потік-2" може перетворитися на "інвестиційну руїну"

субота, 18 вересень 2021, 19:58

Євродепутат додав, що Газпром також не знайшов рішення і в питанні закачування газу третіми сторонами, що передбачено європейським законодавством. Нарешті, для запуску "СП-2" знадобиться сертифікація від влади Німеччини, проте коли її отримають - теж н...