Аптеки спорожніли навіть у Москві: У РФ закінчилися життєво важливі антибіотики

В Росії спостерігається дефіцит життєво важливих дитячих антибіотиків: на полицях аптек проблематично знайти препарати "Цефуроксим" та "Цефіксим", повідомляють Патріоти України.

Згідно з даними російського агрегатора "Мегаптека", нестача препаратів спостерігається в Москві, Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді, Самарі, Краснодарі та інших російських містах, пише The Moscow Time.

"Цефуроксиму в гранулах для приготування суспензій немає в Москві (1883 аптеки), Санкт-Петербурзі (1235 аптек), Нижньому Новгороді (509 аптек), Самарі (370 аптек), Краснодарі (358 аптек), Волгограді (274 аптеки), Іжевську (271 аптека), Ставрополі (225 аптек) та інших великих містах", - йдеться в повідомленні.

Також ЗМІ пишуть, що ця група антибіотиків входить в життєво важливу категорію препаратів, які зазвичай використовують при інфекціях верхніх і нижніх дихальних шляхів. Раніше у РФ застосовували при такій інфекції "Амоксилав", проте цей препарат став рідкістю в російських аптеках ще в листопаді 2022 року.

Ситуація різко зміниться: Названо топ-5 найпопулярніших вакансій під час війни та після перемоги

неділя, 2 квітень 2023, 8:55

В Україні відбулися серйозні зміни на ринку праці. Робота для громадян є, але попит на багатьох спеціалістів впав. Названо топ-5 найпопулярніших вакансій під час війни. Також стало відомо, які професіонали будуть потрібні після перемоги, передають Патр...

У трьох категорій українців з'явилася можливість онлайн збільшити свою майбутню пенсію: У ПФУ розповіли, як це зробити

неділя, 2 квітень 2023, 8:25

В Україні запустили цифровий сервіс, за допомогою якого громадяни можуть добровільно вносити страхові внески, щоби збільшити стаж, необхідний для призначення пенсії. За допомогою такого інструменту можна збільшити розмір пенсійних виплат. Про це повідо...