"Ажіоатажний попит": Нацбанк пояснив, що відбувається з курсом гривні

На валютному ринку ситуація стабільна. Ажіотаж стосовно готівкового долара вщух, а Нацбанку вдається задовольняти наявний попит, передають Патріоти України.

"У березні спостерігали підвищений попит на іноземну валюту. Це було пов'язано з напруженістю на фінансових ринках. Усі розуміли, що розпочинається економічна криза. У всьому світі як населення, так і бізнес хотіли якось убезпечитися. Тому різко збільшили купівлю валюти, але Нацбанк повністю задовольняв ажіотажний попит", - заявив директор департаменту фінансової стабільності НБУ Віталій Ваврищук в ефірі "Громадського радіо".

Протягом останнього тижня попит та пропозиція валюти врівноважились. "Обмінний курс стабілізувався. Немає жодних побоювань щодо можливої різкої зміни курсу гривні найближчим часом", – наголосив Ваврищук.

Свій створити не спромоглися: Росія "клонує" українські двигуни

субота, 30 травень 2020, 13:50

Інформація, представлена в травні російським телеканалом «Зірка», згідно з якою корабель «Адмірал Головко» проекту 22350 отримав «повністю російську силову установку», далека від реальності. Український військовий портал звернув увагу на те, що інформа...

Хіти тижня. Експерт спрогнозував стрибок цін на нафту

субота, 30 травень 2020, 9:00

Котирування марки Brent можуть піднятися до позначки 40 доларів за барель. Такий прогноз озвучив керівник відділу аналітики Forex Club Андрій Шевчишин, передають Патріоти України з посиланням на Oбозреватель. На його думку, позитивний прогноз пов'язани...