"Ажіоатажний попит": Нацбанк пояснив, що відбувається з курсом гривні

На валютному ринку ситуація стабільна. Ажіотаж стосовно готівкового долара вщух, а Нацбанку вдається задовольняти наявний попит, передають Патріоти України.

"У березні спостерігали підвищений попит на іноземну валюту. Це було пов'язано з напруженістю на фінансових ринках. Усі розуміли, що розпочинається економічна криза. У всьому світі як населення, так і бізнес хотіли якось убезпечитися. Тому різко збільшили купівлю валюти, але Нацбанк повністю задовольняв ажіотажний попит", - заявив директор департаменту фінансової стабільності НБУ Віталій Ваврищук в ефірі "Громадського радіо".

Протягом останнього тижня попит та пропозиція валюти врівноважились. "Обмінний курс стабілізувався. Немає жодних побоювань щодо можливої різкої зміни курсу гривні найближчим часом", – наголосив Ваврищук.

Не все погано: В Україні на третину обвалилася ціна на овочі "борщового набору"

вівторок, 1 грудень 2020, 22:01

В Україні за рік ціна на традиційну п’ятірку «борщових» овочів знизилася на 30% — до 32,42 грн., повідомляють Патріоти України. Так, у жовтні цього року овочі борщового набору коштували 32,42 грн, тоді як у жовтні минулого року — 46,4 грн, тож за рік о...

Зеленський разом з Радою зірвав облік для бізнесу, або Як українців прирекли на бідність, а МВФ обдурили, - експерти

вівторок, 1 грудень 2020, 14:58

В Україні за пропозицією президента Володимира Зеленського облік обороту фізичних осіб-підприємців (ФОП) перенесли на рік, до 1 січня 2022 року. У результаті такого рішення в тіні можуть залишитися сотні тисяч ФОП, які вже перевищують ліміти оборотів і...