АЗС переглянуть поточні ціни на пальне: У НБУ розкрили, чого очікувати українцям

У 2024 році ціни на автомобільне пальне в Україні можуть зрости. Причина здорожчання нафти на світових ринках, яке очікується навесні. Про це повідомили в НБУ. Зазначивши: прогнозується, що дорожчати пальне буде швидше, ніж очікувалося раніше, передають Патріоти України.

"Зниження світових цін на нафту в 2023 році сприяло сповільненню зростання цін на пальне. Однак їх очікуване підвищення навесні 2024 року та помірне зниження надалі зумовлять дещо швидше подорожчання пального цього року", – йдеться в повідомленні.

Втім, наголошується, зростати протягом всього 2024 року ціни на пальне не будуть. Адже очікується, що після здорожчання нафта почне дешевшати. "Надалі вартість пального стабілізується. [Це станеться] Завдяки поступовому зниженню світових цін на нафту", – резюмували в Нацбанку.

Як здорожчання автопалива позначиться на цінах на інші товари

Водночас, визнали в регуляторі, підвищення цін на пальне позначиться і на інших сферах. Зокрема, зазначається, "це матиме непрямий проінфляційний вплив" на вартість:

  • транспортних послуг;
  • окремих товарів.

У банкоматах стоять обмеження на видачу готівки: Українцям розповіли, скільки грошей можна зняти

четвер, 29 лютий 2024, 17:47

Українці можуть знімати зі своїх рахунків чималі суми через банкомати – проте не безмежні і далеко не завжди. Річ у тім, що після початку повномасштабної війни на зняття готівки було встановлено ліміти – щоб уникнути виникнення її дефіциту, передають П...

"Ми не будемо цапами-відбувайлами": Через протести фермерів Кулеба звернувся до влади в ЄС із жорсткою заявою

четвер, 29 лютий 2024, 10:37

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба звернувся до урядів європейських країн. Він закликав їх розпочати діалог зі своїми фермерами, а не звинувачувати в усіх проблемах Україну, яка не згодна бути "цапом-відбувайлом", передають Патріоти Україн...