Банкір прокоментував скасування фіксованого курсу: Що очікувати від гривні

Національний банк має значний обсяг золотовалютних резервів. Саме тому НБУ не допустить великої девальвації гривні. Таку думку висловив банкір, співзасновник monobank Олег Гороховський, передають Патріоти України.

"Майже впевнений, що з курсом поки що нічого не станеться. У НБУ величезні резерви і відпускати курс, щоб він вилетів "в космос", вони точно не збираються, хоча б через те, що виборцям це не сподобається", - зауважує він.

За словами Гороховського, вільне формування курсу є "ознакою нормальності". Банкір вважає, що Нацбанк цим рішенням намагається натякнути, що "життя триває, економіка тримається, фінансова система працює, незважаючи на війну". "Я вітаю це рішення НБУ", - зауважив Гороховський.

"Нех*й шастать": Туреччина не дозволила тисячі росіян полетіти до Латинської Америки

неділя, 21 квітень 2024, 15:02

Близько 1 тис. росіян не змогли відлетіти з Туреччини до Латинської Америки за останні кілька місяців. Проблеми виникають із рейсами Turkish Airlines. Про це пише The Moscow Times із посиланням на джерела Shot, передають Патріоти України. Одна з постра...

Названо нові розміри пенсій в Україні: Кому підвищили одразу на 4 тис. грн

неділя, 21 квітень 2024, 12:30

Завдяки індексації та надбавкам, середня пенсія в Україні зросла з початку року з 5 385 до 5 743 грн, передають Патріоти України. Водночас в однієї групи українців виплати збільшились на 4 037 грн й досягли позначки в 103 874 грн, пише OBOZ.UA. Йдеться...