Банки встановили нові ліміти на зняття готівки: Як працює "банківський роумінг"

В Україні скасували додаткові комісії за зняття готівки у банкоматах та запрацював "банківський роумінг". При цьому банки запровадили ліміти на суми зняття готівки - у середньому 10-20 тис. грн на добу, передають Патріоти України.

Мета "банківського роумінгу" – надати українцям можливість зняти збільшену суму готівки у банкоматі будь-якого банку з мережі Power Banking, розповіли у Національному банку, пише "24 канал". Power Banking об'єднує усі 14 системно важливих банків, відділення яких стали основою цієї мережі, а також залучають інших учасників.

За словами заступника голови НБУ Олексія Шабана, ідея його полягає в тому, що всі банки для власників карток інших банків встановили такі ж ліміти видачі готівки, як і для своїх клієнтів. Ліміт може бути 10-20 тис. грн. "Ми вважаємо, що цієї суми достатньо не лише щоб задовольнити справжні потреби, але й щоб сформувати певний запас готівки", – додав Шабан.

Зокрема, ліміт 20 тис. грн встановив державний ПриватБанк. Найбільший ліміт в Ощадбанку – із будь-якої картки можна зняти 50 тис. грн на добу. Кошти можна знімати без додаткових комісій для власників карток інших банків.

Оце так: У Польщі викинуть тонни українського морозива

вівторок, 16 квітень 2024, 16:22

Польські інспектори заборонили продаж у країні партії понад 7 тонн морозива, яке раніше завезли з України. До якості товару в поляків питань не було – їх не влаштувало маркування, передають Патріоти України. Про відповідне рішення повідомили у мікробло...

Пенсії в Україні порахують за єдиною формулою: Стало відомо, хто отримає майже 10 тис. на місяць

вівторок, 16 квітень 2024, 14:56

В Україні з мінімальною зарплатою розмір пенсії становитиме 2361 грн. Водночас із середньою зарплатою можна отримувати 4741 грн. Українець, який отримує зарплату вдвічі вищу за середню, зможе отримувати пенсії у розмірі 9 491,5 грн. Чим більша зарплата...