
У Роскосмосі відмовилися коментувати ганебну ситуацію, яка сталася на пілотованому космічному кораблі "Союз МС-09", повідомляють Патріоти України з посиланням на ТАСС.
"Ми рекомендуємо вам звертатися в Роскосмос, до (глави держкорпорації Дмитру) Рогозіну. Це не наша тема", – заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков.
Також він не став відповідати на питання, чи доповіли Володимиру Путіну інформацію про причини появи отвору в "Союзі".
Раніше Рогозін повідомив, що вони знають, звідки з'явилася "дірка" в кораблі "Союз МС-09", але не збираються розкривати цю інформацію громадськості. За його словами, всі проби, щоб з'ясувати причину, фахівці держкорпорації "вже взяли", а сам корабель "давно вже згорів".
"Що там сталося, нам все зрозуміло, але ми вам нічого не розповімо", – розповів він.
Останній waiver закінчився 16 червня. США відновили дію санкцій проти російських нафтових корпорацій Роснефть і Лукойл після кількох відтермінувань. Останнє послаблення санкційного режиму завершилося 16 червня, і його не було продовжено. Про це заявив ...
За останній тиждень найстрімкіше зростання цін на пальне в Росії та на тимчасово окупованих територіях України зафіксували в Криму, Дагестані, Чечні та Івановській області. Таких висновків дійшли журналісти видання «Вёрстка», проаналізувавши дані серві...