Бені буде несолодко: "ПриватБанк" отримав важливу перемогу у справі проти Коломойського

Апеляційний суд Лондона і Уельсу задовольнив скаргу "ПриватБанку" на рішення суду першої інстанції - Високого суду Лондона, який відмовився розглядати позов держбанку до колишніх власників Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, передають Патріоти України.

Судова тяганина між банком і його колишніми власниками тягнеться близько 2 років. Сьогодні, 15 жовтня о 12:30 за Києвом англійські судді оголосили своє остаточне рішення, яке складається з 278 пунктів, повідомив міністр розвитку економіки Тимофій Милованов. Держава виграла апеляцію в Лондоні в справі Приватбанку проти колишніх власників, – написав міністр.

Що означає рішення суду:

  • Всесвітній арешт активів Коломойського продовжиться.
  • Розгляд цієї справи підпадає під юрисдикцію Високого суду Лондона, адже йдеться про шахрайство у великих розмірах.
  • Тепер суд Лондона почне розгляд за позовом Приватбанку по суті.
  • Банк може і надалі вимагати від колишніх власників відшкодування повної суми збитків – 1,9 мільярда доларів (разом з відсотками – 3 мільярди доларів).

Що буде з доларом в Україні: Прогноз від влади, МВФ і бізнесу

п’ятниця, 15 листопад 2019, 16:42

У державному бюджеті України на 2020 рік, який Верховна Рада прийняла 280 голосами в четвер, 14 листопада, зазначено курс долара на наступний рік, виходячи з якого розраховувався головний фінансовий документ країни. Однак експерти розходяться в думках,...

Коли зарплати вчителям підвищать до $4 тис.: У Кабміні назвали умови

п’ятниця, 15 листопад 2019, 16:28

В Україні вчителі отримають зарплати по $4 тисячі за умови зростання економіки, скорочення витрат на державний апарат і підвищення податків. Таку заяву в ефірі "1+1" озвучив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, передають Патріоти України. Так, в уже ухва...