Бензин і далі буде дорогим? Експерт пояснив, чому недавнє рішення Кабміну не здешевить пальне

Ціни на пальне в Україні не знизяться попри недавнє рішення Кабміну передати "Нафтогазу"мережу з понад 170 заправок компанії Glusco, пов'язаної з кумом Путіна Медведчуком. За словами заступника директора НТЦ "Психея" Геннадія Рябцева, ніякої державної мережі АЗС на базі Glusco створено не буде, передають Патріоти України.

"Група "Нафтогаз" - комерційна компанія, єдина мета якої за статутом - отримання прибутку для акціонера. Якщо якимось дивним чином керівництво Glusco погодиться без суду передати корпоративні права або управління ними "Нафтогазу", то просто на ринку з'явиться ще один учасник", - розповів він виданню "Фокус".

Експерт також висловив переконання, що ніхто не буде встановлювати низькі ціни або забезпечувати стабілізацію паливного ринку.

"Поки не буде зміни в статуті "Нафтогазу", не буде створена наглядова рада, що буде реалізовувати інтереси держави, поки не будуть умови контрактів з топ-менеджментом дотримуватися, а менеджмент - нести відповідальність за свої рішення, до тих пір ні про яку державну мережу мови бути не може", - упевнений Геннадій Рябцев.

Скрепоносцям тепер кругом потрібна готівка: Турецькі державні банки припинили обслуговування карток російської платіжної системи "Мир"

вівторок, 27 вересень 2022, 23:27

Турецькі державні банки припинили обслуговування карток російської платіжної системи "Мир", повідомляє NTV . Раніше управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США випустило попередження про санкції для фінансових організацій, які ...

"Досить просто танцювати навколо": Зеленський заявив, що хоче санкцій проти російських олігархів, а не відмовок

вівторок, 27 вересень 2022, 22:00

Президент Володимир Зеленський обурений тим, що Україна затягує питання щодо накладання санкцій на російських олігархів та воєнних злочинців. Адже поки західний світ запроваджує проти них обмеження, сама Україна "генерує білий шум і відмовки". Про це п...