Бензин в Україну повезли через "зелені коридори" - митниця обіцяє кінець дефіциту

На кордоні Польщі та України у Львівській області організували "зелені коридори" для бензовозів. Фури, призначені для перевезення пального, у будь-якому напрямку перетинають митні пункти без черг. Про це заявив в.о. начальника Львівської митниці Данило Меньшиков, передають Патріоти України.

Він упевнений, що такі заходи допоможуть усунути дефіцит автомобільного пального в Україні. "Домовилися з поляками про "зелені коридори" для пального. Порожні бензовози прямують до Європи без черг, так само швидко вони повертаються в Україну та проходять митний кордон. Я вважаю, що проблему з пальним буде вирішено найближчим часом", – сказав Меньшиков.

Також без черг пропускають автомобілі з гуманітарною допомогою. Меншиков запевняє, що завдяки цьому на митниці зникли черги. "Ми досягли домовленостей із польськими колегами. Переформатували нашу роботу, зробили її більш ефективною", – резюмував в.о. начальника Львівської митниці.

В Україні з кінця квітня виникла складна ситуація із бензином. Через знищення нафтобаз та Кременчуцького НПЗ у країні виник дефіцит пального. На цьому фоні збільшилися постачання з ЄС, що створило додаткове навантаження на митні пункти пропуску.

Винна війна: Хто з українців не зможе вийти на пенсію в 60 років

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:22

Щороку в Україні змінюються вимоги щодо кількості необхідного трудового стажу для призначення пенсії. Так, у 2022 році для виходу на заслужений відпочинок у 60 років потрібно мати від 29 років стажу, у 2023 році - від 30, у 2024 - від 31 тощо. У 2028 р...

Унікальні технології запорожців на експорт? Україна та Туреччина почнуть виробляти авіадвигуни

понеділок, 3 жовтень 2022, 7:12

Компанія Baykar дуже хоче отримати доступ до секретів українських двигунів для своїх безпідотників. Питання лише на яких умовах, щоб не вийшло як з китайцями - 'викачка технологій'. Україна та Туреччина спільно випускатимуть авіадвигуни. Про це у неділ...