Бензин в Україну повезли через "зелені коридори" - митниця обіцяє кінець дефіциту

На кордоні Польщі та України у Львівській області організували "зелені коридори" для бензовозів. Фури, призначені для перевезення пального, у будь-якому напрямку перетинають митні пункти без черг. Про це заявив в.о. начальника Львівської митниці Данило Меньшиков, передають Патріоти України.

Він упевнений, що такі заходи допоможуть усунути дефіцит автомобільного пального в Україні. "Домовилися з поляками про "зелені коридори" для пального. Порожні бензовози прямують до Європи без черг, так само швидко вони повертаються в Україну та проходять митний кордон. Я вважаю, що проблему з пальним буде вирішено найближчим часом", – сказав Меньшиков.

Також без черг пропускають автомобілі з гуманітарною допомогою. Меншиков запевняє, що завдяки цьому на митниці зникли черги. "Ми досягли домовленостей із польськими колегами. Переформатували нашу роботу, зробили її більш ефективною", – резюмував в.о. начальника Львівської митниці.

В Україні з кінця квітня виникла складна ситуація із бензином. Через знищення нафтобаз та Кременчуцького НПЗ у країні виник дефіцит пального. На цьому фоні збільшилися постачання з ЄС, що створило додаткове навантаження на митні пункти пропуску.

Санкції нарешті дали очікуваний ефект: Економіка Росії починає розвалюватися – провідне бізнес-видання США

середа, 29 березень 2023, 6:09

Через війну і введені проти Росії санкції економіка Росії починає зазнавати краху. . Видання зазначає, що перші місяці російського вторгнення в Україну минулого року спричинили зростання цін на нафту і природний газ, що принесло Москві величезні прибу...

В Україні рекордно подорожчали овочі: Стало відомо, що буде з цінами найближчим часом

вівторок, 28 березень 2023, 18:59

Овочі в Україні рекордно подорожчали навесні 2023 року. Стало відомо, що буде з цінами найближчим часом, передають Патріоти України. Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький проаналізував ситуацію, що виникла на ринку овочів. Наголоше...