Бережіться! Дзвінок у "ПриватБанк" обернувся для клієнтки втратою 60 000 гривень

Державний ПриватБанк залишив клієнтку без грошей. Дзвінок на офіційний короткий номер фінустанови обернувся втратою 60 000 гривен, оскільки шахраї навчилися діяти вельми переконливо, передають Патріоти України.

Клієнтка одного з найбільших банків України потрапила в дуже дивну ситуацію, створюється враження, що ПриватБанк діє спільно з шахраями. На початку вересня 2021 року жінці зателефонували невідомі і заявили, що її банківською карткою хтось розплачується за покупки в магазині Розетка, тому рахунок потрібно терміново заблокувати. Людина на іншому кінці дроту представилась співробітником Приватбанку.

Жінка вирішила перестрахуватися, відхилила дзвінок і набрала номер ПриватБанку 3700. Оператор, з яким зв'язали потерпілу, сказав, що їй подзвонять з іншого номера і продиктують інструкцію, якій їй потрібно слідувати. Потім жінці зателефонував невідомий, який представився представником служби безпеки банку. Жінка виконала інструкції, оскільки це їй порадив оператор ПриватБанку. Ніяких конфіденційних даних у клієнтки банку не вимагали.Потерпіла зрозуміла, що виконувала вказівки шахраїв, коли з її банківського рахунку пропали 60 000 гривен. Жінка вже написала заяву в кіберполіції, ведеться розслідування. У Приватбанку прокоментували даний інцидент, заявивши, що жоден з телефонних номерів, які назвала жертва шахраїв, не належать фінустанові. Імовірно, шахраї якимось чином зуміли перехопити дзвінок на офіційний номер банку.

Гривня знову повернулась до падіння: Нацбанк оприлюднив курс валют на новий тиждень

п’ятниця, 17 вересень 2021, 21:37

При цьому на міжбанку гривня протягом тижня лише зміцнювалася, незважаючи на те, що НБУ продовжив купівлю валюти. Нацбанк встановив офіційні курси валют на такому рівні: . - 100 доларів США - 2670,28 гривні (+0,0356 грн); . - 100 євро - 3146,26 гривн...

Москву змусять відповісти? В Європарламенті закликали перевірити "Газпром" на причетність до зростання цін на газ

п’ятниця, 17 вересень 2021, 18:44

Група євродепутатів від різних політичних груп в Європейському парламенті закликала Європейську комісію розслідувати роль "Газпрому" в стрибку цін на природний газ, заявивши, що вони підозрюють маніпулювання ринком, зазначають Патріоти України. Понад 4...