Бережіться! Продають за безцінь дрова "з лісгоспів": Шахраї в Україні вигадали нову схему обману

Шахраї в Україні вигадали, як скористатися популярністю пічного опалення у приватних будинках. Українцям продають неіснуючу деревину нібито з лісгоспів, передають Патріоти України.

Оголошення від аферистів публікують у соціальній мережі Facebook. Про це повідомили в обласному управлінні лісового господарства Полтавської області.

"Шахраї пропонують за заниженими цінами паливну деревину та здійснити передоплату на банківську картку фізичної особи. Після перерахування грошей з абонентом втрачається зв'язок, отримати сплачений товар людина не може", – описали схему чиновники.

Як розпізнати шахраїв

Насамперед слід пам'ятати: жодні лісгоспи в Україні не приймають оплату безпосередньо на банківські картки. Щоб легально купити у них паливну деревину, потрібно спочатку укласти договір на її придбання.

Лише після цього покупцю видається рахунок. У ньому обов'язково мають бути зазначені реквізити продавця, а також прописано, за якою продукцією, в якій кількості та з якою ціною укладено правочин.

Покупець здійснює оплату за рахунком безпосередньо у лісгоспі або у будь-якому відділенні банку, платіжному терміналі, онлайн-банкінгу. Після цього лісгосп відвантажує дрова згідно з договором.

Крім того, в Україні є можливість легально купити дрова у лісгоспу онлайн. Це робиться у державному інтернет-магазині Дрова Є".

Всі оголошення про продаж деревини нібито з лісгоспів, які не відповідають зазначеним механізмам, – шахрайські. В управлінні лісовим господарством радять у таких випадках звертатися до правоохоронних органів.


Обкрадають двічі: експортери продають зерно за безцінь, та ще й не повертають гроші в країну

вівторок, 21 березень 2023, 4:00

Де лишаються сотні мільйонів доларів за українське зерно. Мало того, що українська пшениця — найдешевша в світі, так ще й гроші від її продажу «осідають» не в Україні, позбавляючи державу частини податків і валютної виручки. Коли ви чуєте щось на кштал...

Клієнти ПриватБанку скаржаться на незаконне списання коштів та блокування карток: Що відповіли у фінустанові

понеділок, 20 березень 2023, 18:45

ПриватБанк списує кредитні кошти з карток клієнтів та блокує їхні рахунки з незрозумілих причин. Подібні скарги часто можна зустріти на сайті Мінфіну. Як банк реагує на подібні звинувачення, дізнаємось із коментарів клієнтів, передають Патріоти України...