Інтернет-шахраї виманили в українця майже 30 тис. грн. Для цього вони під виглядом працівника банку зателефонували йому та повідомили про необхідність пройти верифікацію. Чоловік повірив незнайомцям – та повідомив їм реквізити своєї банківської картки, передають Патріоти України.
Про це повідомили у ГУ Нацполіції в Івано-Франківській області. Там зазначили: після дзвінка з рахунку потерпілого зникли усі гроші.
"Шахраї за лічені хвилини встигли зняти гроші – майже 30 тис. грн. За цим фактом порушено кримінальне провадження за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство)", – йдеться у повідомленні.
Як захиститися від шахраїв
Водночас правоохоронці понарікали, що аферисти продовжують вводити в оману довірливих громадян – попри попередження про небезпеку. У зв'язку з цим там нагадали про правила, дотримання яких дозволить уникнути проблем.
Так, щоб захиститися від зловмисників, слід пам'ятати: якщо вам дзвонить невідомий і намагається з'ясувати дані платіжних карток – це спроба шахрайських дій. Адже "працівник банку ніколи не питає персональних даних".
Крім того, конфіденційні дані про банківські рахунки не можна повідомляти нікому – навіть банківським працівникам. Також:
"Якщо у вас виникли сумніви щодо того, що вам телефонує співробітник банку, покладіть слухавку. І самостійно зателефонуйте до закладу за номером, вказаним на обороті вашої платіжної картки", – зазначили в поліції.
Внутрішньо переміщені особи, які наймають житло і витрачають на оренду понад 20% свого сукупного доходу, можуть отримувати субсидії на оренду житла. При цьому субсидія на найм житла призначається, якщо ВПО відмовились від допомоги на проживання. Про це...
Швидкий розвиток технологій змінює ринок праці. Вже до кінця десятиліття під загрозою зникнення опиниться низка професій. Без роботи ризикують залишитися в першу чергу спеціалісти, які виконують однотипні завдання. Докладніше про майбутні тенденції на ...