Бережіться! Українців обманюють при купівлі Starlink: Як працюють шахраї

Українці, які вирішили в умовах блекауту придбати термінали Starlink, ризикують стати жертвами шахраїв, оскільки витрати можуть виявитися набагато вище очікуваних, а після покупки з рахунку нового власника будуть списані 479 євро, передають Патріоти України.

Як зазначається в матеріалі AIN.UA, в деяких європейських країнах, зокрема Франції та Італії, є опція купити термінал Starlink за 1 євро і повернути через місяць. У комплекті є сама антена і маршрутизатор Wi-Fi.

Шахраї купують термінали за 1 євро з післяоплатою і перепродують в Україні за десятки тисяч гривень. Через місяць з нового власника термінала списується 479 євро. Як йдеться в матеріалі, в разі, якщо новий власник відмовиться від оплати 479 євро, термінал буде заблокований.

Буде удар по кишені: Vodafone підвищує тарифи та вводить плату за використання Telegram, названо дату

неділя, 5 лютий 2023, 9:47

Мобільний оператор Vodafone вирішив підвищити тарифи на зв'язок, а також ввести плату за використання популярного месенджера Telegram. Зміни чекають на абонентів з 10 лютого.Йдеться про тарифні плани, які можна підключити за умов передоплати. Контрактн...

Зарплата до 80 тис. грн без вищої освіти: Названо найбільш високооплачувані вакансії в Україні

субота, 4 лютий 2023, 21:28

Наявність вищої освіти давно перестала бути основним чинником для високої зарплати. Названо фахівців, які можуть розраховувати на дохід до 80 тисяч гривень на місяць навіть без диплома вишу, передають Патріоти України. Гідний заробіток в Україні навіть...