Бережіться! В Україні масово поширюють фальшиві долари

В Україні поширюють фальшиві долари, які практично нічим не відрізняються від справжніх. Визначити такі банкноти можна тільки за допомогою професійного обладнання. Про несправжні купюри номіналом в 100 доларів повідомили читачі, які стали жертвами зловмисників, передають Патріоти України.

"Долари передали мені, щоб розміняти. У мене була відразу велика сума. Я перерахувала все на машинці, вона нібито має визначати фальшивки й сигналізувати. Все пройшло нормально. А коли відправила з цією сумою водія в обмінник, виявилося, що там є підробка", – розповідає бухгалтерка одного з великих підприємств.

Банкнота зовні справді практично не відрізняється від оригінальної. На око, навіть переглянувши купюри проти світла, помітити з-поміж них несправжню складно. Навіть досвідчена бухгалтерка, який постійно має справу з грошима, не змогла відразу розпізнати фальшиві долари.

Звідки з'явилася купюра – невідомо. Вона могла передаватися з рук в руки довгий час.

Як не отримати фальшивку:

  • обмінювати гроші тільки в банках і обмінниках з ліцензією;
  • не брати оплату в доларах (за законом це заборонено);
  • переглядати купюри проти світла, перевіряти наявність водяних знаків.

"Планов громадье": Росіяни відмовляються від МКС, технологічно відстала недонаддержава збирається штурмувати Місяць та Марс

неділя, 18 квітень 2021, 19:15

РФ планує створити власну орбітальну станцію. Росія вирішила відмовитися від використання Міжнародної космічної станції (МКС) після 2025 року. Про це повідомив віце-прем'єр Юрій Борисов, передають Патріоти України.

Чехія відмовляється від послуг "Росатому" щодо розбудови АЕС через криваву диверсію агентів ГРУ

неділя, 18 квітень 2021, 17:11

Віцепрем'єр-міністр і міністр промисловості і торгівлі Чехії Карел Гавлічек заявив у неділю, що російська компанія "Росатом" буде виключена з участі в тендері на будівництво нового блоку на АЕС "Дуковани". Про це урядовець заявив у неділю в ефірі чесь...