Бережіться! В Україні з'явилися мічені долари: Як розпізнати фальшиві купюри

Українцям почали потрапляти до рук долари з дивними позначками невідомого походження. Купюри відмовляються приймати в банках або приймають за курсом, який значно нижчий від ринкового. Про купюри невідомого походження розповів мешканець Дніпра Сергій Сахань на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Чоловік показав фото зі 100-доларовими купюрами, які мають мітки. Він також розповів про свій невтішний досвід обміну цих грошей. На вигляд купюри були абсолютно як нові, якби не відмітні позначки.

"Мої шановні "міняли" біля Касти, у яких курс завжди вищий, мені просто відмовили. Типу незрозуміло ким мічені, і здати їх важко. Запропонували з 15% дисконтом. Тобто по 34 грн за 1 долар. Я такий "ні, піду в банк". Пішов. Заходжу до #Привату, ні кажуть, не беремо. Ми їх потім не продамо. Та ж ситуація і в #Ощаді. У #Пуммбі вже запропонували за -12% від вартості", - розповів чоловік.

Сергій має кілька версій наявності незвичайних міток на доларах. Наприклад:

  • "Злі наші митники поставили мітку нібито про перетин кордону, де громадянин на правовій основі перевіз необхідну йому суму в Україну і не заплатив хабарі на митниці"
  • "Африканські долари. Або студенти завезли так багато. Або за зерно отримали"
  • "Мексикано-Колумбійські долари".
  • "Жартівники з НБУ. Там розрахувалися з кимось, а тепер приймають все з дисконтом і всі банки та обмінники тепер здають їм за заниженим курсом"

Якими будуть тарифи на газ із жовтня: Названо ціну для українців

субота, 30 вересень 2023, 12:30

В Україні тариф на газ у жовтні не зміниться. При цьому різниця у вартості блакитного палива становить понад 2 грн. за кубометр залежно від постачальника. Більшість українців купує блакитне паливо у "Нафтогазу" за ціною 7,96 грн за куб, передають Патрі...

В Україні прогнозують здорожчання хліба, овочів і м'яса: Який продукт здешевшає

субота, 30 вересень 2023, 12:22

В Україні найближчим часом можуть здорожчати хліб та овочі із "борщового набору". Фермери та експерти пояснюють це здорожчанням енергоносіїв і наслідками війни.Про це йдеться у сюжеті кореспондентки ТСН Олени Лоскун,, передають Патріоти України. Фермер...