Безготівкової сплати комуналки за рахунок субсидії не буде: В Україні з 1 лютого змінять правила для субсидіантів

З 1 лютого 2023 року в Україні скасують можливість безготівкової сплати комуналки за рахунок субсидії, як це досі практикувалося, передають Патріоти України.

Як пояснила в ефірі Суспільного заступник голови головного управління Пенсійного фонду у Житомирській області Світлана Антонюк, гроші надходитимуть на рахунок у банк, або ж видаватимуться готівкою. Останнє можливе через установи Ощадбанку чи Укрпошти.

«Якщо людина не відкрила рахунок у банку або не подала інформацію про те, куди потрібно перераховувати ці виплати, гроші надходитимуть до Ощадбанку. Потрібно буде підійти до Ощадбанку і отримати ці гроші, а після цього відкрити особистий рахунок у цьому чи іншому банку — для подальшого перерахування грошей», — розповідала Світлана Антонюк. Ті ж українці, які вже одержують субсидії, змін не відчують, запевнила вона.

Чи варто очікувати обвалу курсу долару: Українцям дали прогноз, що буде з валютою

субота, 27 червень 2026, 11:30

В Україні курс долару найближчими днями, 27-28 червня, перебуватиме в коридорі: купівля від 44,50 до 44,75 грн та продаж від 44,95 до 45,30 грн. А євро буде в межах коридору: купівля від 50,90 до 51,35 грн і продаж від 51,40 до 51,80 грн, передають Пат...

Тариф на газ та електроенергію з 1 липня: Ось скільки коштуватимуть кВт*год та куб.м

субота, 27 червень 2026, 9:53

З 1 липня українці сплачуватимуть за комунальні послуги за колишніми розцінками – відповідні рішення вже затверджено. Ціна на електроенергію зафіксована на рівні 4,32 грн за кВт*год, а вартість природного газу становитиме 7,96 грн за кубометр. Про це й...