Безготівкової сплати комуналки за рахунок субсидії не буде: В Україні з 1 лютого змінять правила для субсидіантів

З 1 лютого 2023 року в Україні скасують можливість безготівкової сплати комуналки за рахунок субсидії, як це досі практикувалося, передають Патріоти України.

Як пояснила в ефірі Суспільного заступник голови головного управління Пенсійного фонду у Житомирській області Світлана Антонюк, гроші надходитимуть на рахунок у банк, або ж видаватимуться готівкою. Останнє можливе через установи Ощадбанку чи Укрпошти.

«Якщо людина не відкрила рахунок у банку або не подала інформацію про те, куди потрібно перераховувати ці виплати, гроші надходитимуть до Ощадбанку. Потрібно буде підійти до Ощадбанку і отримати ці гроші, а після цього відкрити особистий рахунок у цьому чи іншому банку — для подальшого перерахування грошей», — розповідала Світлана Антонюк. Ті ж українці, які вже одержують субсидії, змін не відчують, запевнила вона.

На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став... 10-річний хлопчик

четвер, 25 червень 2026, 9:55

На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...

Енергосистема під загрозою? На лівому березі Києва ввели екстрені відключення світла

четвер, 25 червень 2026, 9:48

На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення електроенергії за розпорядженням Укренерго, передають Патріоти України. Енергетики повідомляють, що такі заходи є вимушеними та спрямовані на стабілізацію роботи енергосистеми. Жителів району зак...