
Верховна Рада вже наступного тижня має розглянути урядовий законопроєкт №7418 про скасування безкоштовного розмитнення авто. Парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав його, повідомив у Telegram народний депутат Ярослав Железняк, передають Патріоти України.
На засіданні Комітету 19 його членів проголосували за проєкт закону, а 4 — проти. У разі його прийняття розмитнення авто в Україні стане платним уже з 1 липня. У Кабміні мотивують таке рішення бажанням наповнити бюджет. Як відомо, міністр фінансів Сергій Марченко закликав повернутися до довоєнного оподаткування.
На зміну нульовому розмитненню прийде спрощене. У Кабміні вже працюють над новим законопроєктом, який дозволить розмитнювати транспорт за прискореною процедурою через додаток держпослуг "Дія".
Нагадаємо, акциз, мито та ПДВ при імпорті авто для фізичних осіб скасували з 9 квітня. За два місяці в Україну ввезли понад 140 тис. "євроблях". Більшість з них — недорогі вживані авто вартістю до 5000 доларів, хоча розмитнили безкоштовно і недешеві суперкари. Кабмін давно вже пропонує скасувати безкоштовне розмитнення. Раніше на кордоні було введено обмеження на ввезення авто.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...