Безкоштовне розмитнення авто в Україні збираються скасувати з 1 липня: Що запропонують натомість

Верховна Рада вже наступного тижня має розглянути урядовий законопроєкт №7418 про скасування безкоштовного розмитнення авто. Парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики підтримав його, повідомив у Telegram народний депутат Ярослав Железняк, передають Патріоти України.

На засіданні Комітету 19 його членів проголосували за проєкт закону, а 4 — проти. У разі його прийняття розмитнення авто в Україні стане платним уже з 1 липня. У Кабміні мотивують таке рішення бажанням наповнити бюджет. Як відомо, міністр фінансів Сергій Марченко закликав повернутися до довоєнного оподаткування.

В Україні запрацює розмитнення авто у смартфоні

На зміну нульовому розмитненню прийде спрощене. У Кабміні вже працюють над новим законопроєктом, який дозволить розмитнювати транспорт за прискореною процедурою через додаток держпослуг "Дія".

Нагадаємо, акциз, мито та ПДВ при імпорті авто для фізичних осіб скасували з 9 квітня. За два місяці в Україну ввезли понад 140 тис. "євроблях". Більшість з них — недорогі вживані авто вартістю до 5000 доларів, хоча розмитнили безкоштовно і недешеві суперкари. Кабмін давно вже пропонує скасувати безкоштовне розмитнення. Раніше на кордоні було введено обмеження на ввезення авто.

Занадто дороге задоволення: Росіяни не зможуть пересісти на китайські автомобілі, - Reuters

субота, 25 березень 2023, 18:52

На тлі масових антиросійських санкцій, введених у зв'язку з вторгненням РФ в Україну, росіяни скаржаться на неможливість перейти на автомобілі китайського виробництва, передають Патріоти України. Як повідомляє Reuters, ціни на китайські автомобілі вияв...

У Росії закінчуються гроші, вже влітку не буде чим покривати дефіцит бюджету, - економіст

субота, 25 березень 2023, 17:30

У Росії через високий дефіцит Фонд добробуту може закінчитися вже цього літа. Можливості покриття бюджетної діри скорочуються. Про це розповів виконавчий директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин. За його словами, в росіян обмежені можливо...