Безробітні українці можуть отримати субсидію для оплати комуналки: Як це зробити

Українці, які втратили роботу, можуть отримати субсидію для оплати житлово-комунальних послуг, виходячи з розміру допомоги по безробіттю. Для цього їм необхідно зареєструватися в центрі зайнятості та отримати офіційний статус безробітного. Про це в ефірі телемарафону розповів заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко, передають Патріоти України.

Він зазначив: таку можливість було передбачено для українців ще під час карантину, викликаного COVID-19. "Зараз картина доходів сім'ї може змінюватися кардинально у швидкому темпі. Тому ще на період карантину було передбачено, що громадяни, які зареєструвалися в центрах зайнятості та отримують допомогу по безробіттю, можуть звернутися і отримати субсидію з урахуванням не доходу за попередні 6 місяців [як зазвичай], а розміру цієї допомоги за попередній місяць", – розповів заступник міністра.

Зі свого боку, у Центрі протидії дезінформації при РНБО розповіли, що в Україні тарифи не підвищуватимуть протягом півроку після закінчення воєнного стану. Крім того, мораторій на заборону підвищувати ціни поширюється також на абонплату на газ.

"Запроваджено мораторій протягом дії воєнного стану в Україні та шість місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано, та забороняється підвищення тарифів для населення", – роз'яснюють у Центрі.

Також наголошується: крім заборони на підвищення тарифів за послуги на теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання) та послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, мораторій діє також на послуги з розподілу природного газу.

Обкрадають двічі: експортери продають зерно за безцінь, та ще й не повертають гроші в країну

вівторок, 21 березень 2023, 4:00

Де лишаються сотні мільйонів доларів за українське зерно. Мало того, що українська пшениця — найдешевша в світі, так ще й гроші від її продажу «осідають» не в Україні, позбавляючи державу частини податків і валютної виручки. Коли ви чуєте щось на кштал...

Клієнти ПриватБанку скаржаться на незаконне списання коштів та блокування карток: Що відповіли у фінустанові

понеділок, 20 березень 2023, 18:45

ПриватБанк списує кредитні кошти з карток клієнтів та блокує їхні рахунки з незрозумілих причин. Подібні скарги часто можна зустріти на сайті Мінфіну. Як банк реагує на подібні звинувачення, дізнаємось із коментарів клієнтів, передають Патріоти України...