Безробітним українцям виплати будуть рахувати по-новому: Експерти розповіли, кому уріжуть допомогу

Багатьом непрацюючим громадянам, які стоять на обліку в центрі зайнятості та мають право отримувати допомогу, треба бути готовими до значного зниження розміру виплат. Це випливає з законопроекту № 6067 - він розміщений на сайті Верховної Ради, передають Патріоти України.

Зараз непрацюючі громадяни отримують виплати в залежності від трудового стажу. Документ передбачає, що українцям зі страховим стажем 10−15 років розмір виплат буде змінюватися в залежності від тривалості періоду безробіття. Кожні 90 календарних днів вони зменшуватимуться на 10%.

Нагадаємо, облік в центрі зайнятості збільшує трудовий стаж. Раніше міністр цифровий трансформації Михайло Федоров заявив, що деякі з тих, хто отримує допомогу з безробіття, їздять на елітних іномарках.

США тільки на 19-му місці: Де в світі найкраща і найгірша пенсійна система

субота, 23 жовтень 2021, 23:00

За результатами глобального дослідження, названі країни світу із самими провальними і найкращими пенсійними системами. Про це свідчить глобальний звіт Mercer CFA Institute, передають Патріоти України. Так, на перше місце потрапила Ісландія. Країна має ...

Хіти тижня. "Запорожець" як народний електрокар: У Дніпрі запустили лінію по переробці старих "Таврій" на електромобілі

субота, 23 жовтень 2021, 20:00

Творці Kozak EV подбали про те, щоб переобладнання “Таврії” під їхній комплект було максимально простим. На звичайній СТО бензинову “Таврію” перетворюють на електричну протягом одного робочого дня. Група небайдужих підприємців замахнулася на революційн...