Білорусь припиняє постачання електроенергії до України: Попереду віялові відключення

Білорусь 18 листопада, припинить постачання електроенергії до України. Це передбачає встановлений порядок в рамках контрактних відносин, повідомляють Патріоти України з посиланням на БЕЛТА.

"Можливість подальшого здійснення поставок електроенергії до України буде розглядатися білоруською стороною з урахуванням технічних можливостей", - повідомили в Міністерстві енергетики Білорусі.

Нагадаємо, раніше Україна відновила імпорт електроенергії з Білорусі відповідно до контрактної угоди.

До цього Білорусь почала аварійні поставки електроенергії до України потужністю 500 МВт. Тоді заявлялося, що про довгострокові поставки мова не йде.


Бензину по 70 гривень не буде? Експерти назвали умови для зниження цін на пальне

неділя, 29 травень 2022, 8:27

У майбутньому вартість бензину в Україні має знизитися, а ціна у 60-70 гривень за літр - нереальна для економіки. Таку думку висловив профільний експерт Геннадій Коваль, передають Патріоти України. "Так, його можуть купувати люди, аби відчувати себе в ...

Колекторам хочуть заборонити стягувати борги з однієї з категорій українців: Кого це стосується

неділя, 29 травень 2022, 8:25

В Україні пропонують на період дії воєнного стану та упродовж шести місяців після його припинення або скасування заборонити банкам, небанківським фінансовим установам та колекторським компаніям здійснювати заходи з врегулювання простроченої заборговано...